جمهوری اسلامی هرگز زیر سلطه مستکبران نخواهد رفت
کد خبر: 976113
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0045vl
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۱
عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه
عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با بیان اینکه ملت ایران اسلامی همواره پشتیبان ولایت و انقلاب اسلامی هستند، افزود: جمهوری اسلامی هرگز زیر سلطه مستکبران نخواهد رفت.
آیت الله محمدتقی پورمحمدی  اظهار داشت: ۱۳ آبان روزی تاریخ ساز برای انقلاب اسلامی است و دانش آموزان و دانشجویان با الهام از رهبر و امام خود در طول انقلاب اسلامی، زمینه پیروزی‌های آن در عرصه‌های مختلف را رقم زدند.

وی گفت: امروز و تا توجه به شرایط حساس کنونی و با تدبیر‌ها و نصایح رهبر معظم انقلاب اسلامی، پاسدار ارزش‌ها و خون شهدای انقلاب اسلامی هستیم.
آیت الله پورمحمدی اضافه کرد: ملت ایران در مقابل انواع نقشه‌ها و دسیسه‌های شوم و پلید دشمنان، هوشیار و آگاه بوده و همواره ادامه دهنده راه شهدای انقلاب اسلامی هستند.
امام جمعه مراغه خاطرنشان کرد: ۱۳ آبان، یادآور حوادث مهمی است که در شکل گیری انقلاب اسلامی و بیرون راندن بیگانگان از ایران نقش مؤثری داشته است.
آیت الله پورمحمدی ادامه داد: سه رویداد مهم تبعید امام خمینی (ره) به ترکیه در ۱۳ آبان ۱۳۴۳، به شهادت رساندن دانش آموزان مظلوم در سال ۱۳۵۷ و تسخیر لانه جاسوسی در سال ۱۳۵۸، تداعی کننده ایستادگی در برابر قدرت‌های منفعت‌طلب و صیانت از آرمان‌های درخشان انقلاب اسلامی است.
وی اضافه کرد: این روز تاریخی نماد استکبارستیزی، مقابله با استبداد و پایداری ملت بزرگ ایران در راستای تحقق ارزش‌های والای ایران اسلامی است و باید با تمام توان پاسدار این روز و ارزش‌های انقلاب اسلامی باشیم.
امام جمعه مراغه گفت: ملت ایران باوجود تحریم‌های اقتصادی، صبورانه در حال مقاومت بوده و در هیچ شرایطی در مقابل زیاده خواهی‌ها دشمنان قسم خورده اسلام و انقلاب تسلیم نخواهند شد.
پورمحمدی با تاکید بر اینکه عزت ایران اسلامی مرهون خون پاک شهداست، افزود: در شرایط حساس فعلی می‌توان با تبعیت از فرامین رهبری و اتحاد و همدلی، توطئه‌های مختلف دشمنان را با شکست مواجه کرد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار