آقای وزیر؛ می‌دانید میزبان کبدی قهرمانی جهانیم ?!
کد خبر: 975797
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0045qf
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۹
۱۶ تیم برای اولین دوره مسابقات کبدی جوانان جهان از اواسط این هفته وارد کشورمان می‌شوند و فدراسیون کبدی به تنهایی با تمام توان در تلاش برای برگزاری مطلوب این مسابقات است.
سرویس ورزشی جوان آنلاین - یادداشت-وحید صابری : فدراسیون کبدی به عنوان قدرت برتر آسیا در رده بزرگسالان در حال حاضر دغدغه‌های زیادی دارد، ولی بزرگترین عاملی که وقت و توان و انرژی این فدراسیون را به خود مشغول داشته بحث میزبانی است.
 
آقای وزیر؛ می‌دانید میزبان کبدی قهرمانی جهانیم ?!
اغلب مسابقات قهرمانی آسیا و جهان را هند تا کنون بر عهده داشته و از آنجا که کمپانی‌های بزرگ هندی و برخی از سرمایه داران هند کمترین موانع مالی را ندارند در سطحی عالی مسابقات را میزبانی می‌کنند، اما مشکل اصلی ما در حال حاضر مشکلات مالی است که گریبانگیر مجموعه مدیریت و صنعت کشورمان است و از طرفی وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک هم آنگونه که ما شنیده ام هنوز بودجه‌ای برای مسابقات جوانان جهان تخصیص نداده اند.

متاسفانه در بدنه ورزش کشور اهمیتی برای این رویداد بزرگ بلحاظ مالی در نظر گرفته نشده حال آنکه شاید تمام هزینه‌های ۱۶ کشور و سایر موارد مثل هتل و ترانسفر و جوایز و ... به ۳ میلیارد نرسد. سه میلیارد یعنی نصف جریمه‌ای است که از جیب ورزش برای یک فوتبالیست خارجی تیم‌های استقلال پرسپولیس هر سال هزینه میشود!
واقعا سالی چند بار پول‌های میلیاردی از جیب ورزش برای جرائم بازیکنان بی خاصیت خارجی تیم‌های دولتی استقلال و پرسپولیس هدر می‌رود؟ بازخورد منفی آن کجا و آثار مثبت مسابقاتی که ۳۰۰ ورزشکار و مربی و داور از سراسر جهان در آن حضور می‌یابند کجا؟
وزیر ورزش کمی به عمق این مطلب توجه کنند و همچنین خانم فرامرزی معاون مالی وزارت که با سه میلیارد آبرویی عظیم برای ورزش کشور در وسعت مسابقات جهانی کبدی جوانان اعاده می‌شود و میلیارد‌ها تومن برتر اعتبار ورزش می‌افزاید تا فدراسیون کبدی زا در تنگنا قرار ندهند. ولی متاسفانه گویا گوش دوستان بدهکار نیست.
آقای سلطانی فر حتما فراموش نکرده اند که مقام معظم رهبری در دیدار با قهرمانان چه عنایت و توجهی به کبدی داشتند و از قهرمانی مردان لایق و همچنین بانوان ایرانی با حجاب در جاکارتا به شایستگی یاد کردند.
حجب و حیای رییس جوان فدراسیون کبدی به نظر خیلی به مذاق آقایان خوش آمده، ولی پای آبروی وطن و بحث ملی که باشد سکوت جایز نیست
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار