رفتار و کردارت را با سیره و کتاب استاندارد کن!
کد خبر: 973337
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0045Cz
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۷
اسلام استاندارد‌های اخلاقی را کامل ارائه می‌دهد
یک هدایتگر عالی با اطلاعاتی جامع که هر کس در هر رتبه و صنفی می‌تواند به آن توسل یابد. نام این نشان استاندارد قرآن و اهل‌بیت (ع) است. جایی که می‌شود خوب و بد را از هم تمییز داد.
سرویس سبک زندگی جوان آنلاین: هر چه دنبال واژه و مفهوم استاندارد گشتم همه مطالب حول استاندارد‌های داخلی و جهانی برای محصولات بود. هر خدمتی که به عده‌ای ارائه می‌شود. پس تکلیف استاندارد‌های اخلاقی چه می‌شود؟ استاندارد‌های رفتار و کردار؟
مگر استاندارد معنایش پیروی از یک شیوه قابل قبول نیست؟ راهی که همه قبول دارند پس چرا معیار استاندارد‌های اخلاقی هزار رنگ است؟ چرا هر کس مرید یک منبع استاندارد است؟ هر کس هر گونه دلش خواست حرف می‌زند، کار می‌کند، مدیریت و خرید می‌کند. هرطور دلش خواست غذا می‌خورد و هزار تا هر طور دلش خواست دیگر...
اگر یک بچه تنها باشد و کسی برای تربیت بالای سرش نداشته باشد تکلیفش چیست؟ چگونه باید راه و رسم زندگی را بیاموزد؟ باید به کدام منبع متوسل شود که راه درست باشد و مستقیم؟ استاندارد اخلاق خوب کدام است؟ استاندارد مرام جوانمردی چیست؟ نشانه‌های یک انسان خدادوست چیست؟
اینجاست که بهترین و معتبرترین منبع آموزشی مشخص می‌شود. یک هدایتگر عالی با اطلاعاتی جامع که هر کس در هر رتبه و صنفی می‌تواند به آن توسل یابد. نام این نشان استاندارد قرآن و اهل‌بیت (ع) است. جایی که می‌شود خوب و بد را از هم تمییز داد. می‌شود بهترین تصمیم‌ها را گرفت. اسلام دین کاملی است. استاندارد‌ترین منبع حیات است. برای هر کس رهنمون‌های خودش را دارد. یکی طرفدار حقوق حیوانات است، راه و رسمش در دین است. یکی دیگر می‌خواهد کشت و کار کند و در پی روزی حلال است تمام مسیر تولیدش در قرآن هست.
یکی دنبال حجاب است، خدا راه را نشانش داده است. دیگری می‌خواهد با همسرش مهربانی کند حضرت فاطمه (س) تواضع و احترام را یادش داده است. یک بانو می‌خواهد با شهامت پا در عرصه تجارت و اقتصاد بگذارد، چه الگویی موفق‌تر از حضرت خدیجه (س) همسر پیامبر مهربانمان محمد (ص)؟
پس دین مهربانی‌ها یک مسیر مستقیم و استاندارد است که به راحتی می‌توان اعتماد کرد و تا بی‌نهایت خوشبختی و موفقیت پیش رفت.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار