حال محیط زیست خوب می‌شود اگر از خودمان شروع کنیم
کد خبر: 972521
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0044zp
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۱
رئیس سازمان پسماند شهرداری کرج :
رئیس سازمان پسماند شهرداری کرج گفت: هر فرد شایسته ایرانی لازم است برای بهبود شرایط محیط زیست کشور از خودش شروع کند که این کار از کاهش رطوبت یک زباله برای از بین بردن شیرابه شروع و تا اجرای تفکیک از مبدأ و عدم رهاسازی زباله در محیط زیست ادامه دارد.

احمد خیری در حاشیه برگزاری پویش « از خودمان شروع کنیم» که در دانشگاه خوارزمی برگزار شد، گفت: برای بهتر شدن محیط زندگی چاره‌ای نداریم جز اینکه از خودمان شروع کنیم.

وی افزود: این پویش هم امروز به همت دانشجویان دانشگاه خوارزمی برگزار شده و معتقدیم هر فردی که برای برداشتن زباله خم شود قطعاً در انداختن زباله و رها کردن آن در محیط مشارکت نخواهد کرد.

خیری در خصوص ارتباط سازمان پسماند با دانشگاه‌ها هم گفت: ما در مدیریت شهری به عنوان تسهیلگر و با توجه به ارتباط خوبی که با دانشگاه خوارزمی و دیگر دانشگاه‌های استان داریم از پیشنهادهای خوب دانشجویان در حوزه پسماند استقبال می‌کنیم و با توجه به تجربه امروز سعی می‌کنیم کارهای جدی‌تری انجام دهیم.

رئیس سازمان پسماند شهرداری کرج با بیان اینکه به دنبال ترویج فرهنگ بهبود رفتار با طبیعت و محیط زندگی هستیم، ادامه داد: هر فرد شایسته ایرانی لازم است برای بهبود شرایط محیط زیست کشور از خودش شروع کند که این کار می‌تواند از کاهش رطوبت یک زباله برای از بین بردن شیرابه تا اجرای تفکیک از مبدأ و عدم رهاسازی زباله در محیط را در بر بگیرد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار