کیانوش رستمی؛ همیشه مدعی، همیشه طلبکار
کد خبر: 971883
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0044pX
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۱
در پایان رقابت‌های هفته نخست لیگ برتر وزنه برداری کیانوش دوباره به حرف آمده و درخواست داشته که او را به ایتالیا و سوئیس بفرستند تا بتواند سهمیه المپیک بگیرد.
سرویس ورزشی جوان آنلاین: ماجرا‌های کیانوش رستمی تمامی ندارد. سالار بازنده وزنه برداری که در سه سال اخیر تنها و تنها ناکامی درو کرده و تپه‌ای دست نخورده باقی نگذاشته، حالا دوباره به دنبال سهم خواهی است.
همو که چندین سال است سقوط آزاد را آغاز کرده و با تمامیت خواهی ورزش قهرمانی را عرصه‌ای برای کارآفرینی خانوادگی کرده تا یک توریست از خزانه بیت المال حقوق بگیرد، نامی برای خود دست و پا کند و بسان مارکوپولو دور دنیا را سفر کند، حالا قصد دارد خان داداش را به یک سفر اروپا هم مهمان کند تا اروپا ندیده بازنشسته نشود!

رستمی بعد از اوت در مسابقات جهانی پاتایا که نتیجه تصمیمات غلط برادری بود که بیشتر توریست است تا مربی و با انصراف از وزنه زدن در حرکت دوضرب، سکوی جهانی را از ایران سلب کرد، بعد وزنه زدن در هفته نخست رقابت‌های لیگ برتر وزنه برداری که ادعای او را مبنی بر مصدومیت باطل کرد، حالا دوباره به حرف آمده و مطالبه سفر سوئیس و ایتالیا را دارد.
کیانوش رستمی در رقابت‌های هفته نخست ترکیب تیم ایران مال با مجموع ۳۸۵ کیلوگرم در دسته ۹۶ کیلو صدرنشین شد. وزنه‌ای که می‌توانست در پاتایا ایران را نایب قهرمان جهان کند، اما آقای سالار با خودخواهی مصدومیت دروغین را بهانه کرد تا سکو را فدای ادعا‌های خود کند.

حالا و در پایان این رقابت‌ها کیانوش دوباره به حرف آمده و درخواست داشته که او را به ایتالیا و سوئیس بفرستند تا بتواند سهمیه المپیک بگیرد.

باید از آقای ناکام این سال‌های وزنه برداری سئوال کرد که وقتی در مهمترین مسابقه وزنه برداری یعنی مسابقات قهرمانی جهان که مهمترین گزینشی سال منتهی به المپیک هست، ناکام بوده‌ای و برای بار سوم متوالی اوت کرده ای، چه تضمینی وجود دارد در رقابت‌های پیش رو این اتفاق دوباره رخ ندهد و در اوت کردن پوکر نکنی؟!

رستمی می‌گوید که وظیفه او فقط تمرین و کسب افتخار است و فدراسیون وظیفه دارد که تشریفات رجیستر و هماهنگی سفر‌ها و مسابقات را انجام دهد. باید از آقای بازنده پرسید فدراسیون فقط وظیفه دارد در خدمت شما باشد که شما هر زمان که دوست داشتی به اردو بیایی، فاکتور سیصد میلیونی بیاوری، برادرت را در قالب مربی جا بزنی و پرواز فرست کلاس بخواهی و در انتها به مسابقات بروی و اوت کنی؟

اما مهمترین جمله و ادعای آقای سالار آنجاست که می‌گوید: «کیانوش رستمی را از دست بدهیم، چه کسی را جایگزین کنیم؟» ادعایی بس گزاف و بزرگ که بعید است حتی ابرستاره‌هایی نظیر اوسین بولت، مایکل فلپس و یا لاشا تالاخادزه در همین وزنه برداری انجام داده باشند.

ورزش همیشه محلی برای ظهور و بروز پدیده‌ها و ابرستاره هاست و دنیای ورزش هیچگاه برای پایان بزرگترین ابرستاره هایش سوگواری نکرده چرا که همیشه ستاره‌های تازه در راهند. ستاره‌هایی که چنان می‌درخشند که حتی خاطرات دست نیافتنی امثال بولت و فلپس فراموش می‌شوند و رکورد‌هایی که یکی پس از دیگری فرو می‌ریزند؛ بنابراین برای جانشینی امثال کیانوش رستمی و بزرگتر از رستمی هیچ دغدغه‌ای وجود ندارد. آنهم کیانوشی که مدتهاست هیچ مدال و موفقیتی کسب نکرده و مهمترین نتیجه‌ای که گرفته، هت تریک اوت است!

کاش کیانوش رستمی از این سقوط آزاد درس بگیرد، منم منم‌ها و ادعاهایش را کنار بگذارد و مطالبات بی جا و بیهوده را فراموش کند و به مسیر اصلی بازگردد.
منبع: فارس
برچسب ها: رستمی
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار