پرداخت مطالبات و دیون پیمانکاران شهرداری سنندج
کد خبر: 969697
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0044GH
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۵
معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری سنندج:
معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری سنندج گفت: از ابتدای سال‌جاری تاکنون 80 میلیارد ریال از دیون پیمانکاران و اشخاص حقیقی و حقوقی شهرداری سنندج پرداخت شده است.

کمال کاظمی در گفت‌وگو با خبرنگار جوان در سنندج اظهار کرد: یکی از اولویت‌های شهرداری پرداخت و تسویه پیمانکاران در بخش‌های مختلف بوده بر همین اساس تمام تلاش مجموعه مدیریت شهری بر آن است تا دیون پیمانکاران بموقع پرداخت شود.

وی اعلام کرد: با توجه به اینکه  شهرداری‌ها  خدمات متعددی به شهروندان ارائه می‌کنند بنابراین با بسیاری از پیماکاران در بخش‌های مختلف همکاری دارد.

معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری سنندج گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون 80 میلیارد ریال از مطالبات پیمانکاران و اشخاص حقیقی و حقوقی به آنان پرداخت شده است.

وی در خصوص دیگر فعالیت‌های این حوزه در زمینه مالی به پرداخت هزینه مشاغل سخت و زیان‌آور پرسنل شهرداری به مبلغ 3 میلیارد و 300 میلیون ریال، پیگیری مطالبات شهرداری بابت تبصره 7 ماده 17 و ماده 40 قانون مالیات بر ارزش افزوده از سال 87 تا سال 95 به مبلغ برآوردی بیش از 90 میلیارد ریال و تسویه مطالبات بازنشستگان شهرداری تا پایان سال 97 اشاره نمود.

کاظمی خاطرنشان کرد: در بخش مدیریت برنامه و بودجه نیز اقداماتی از قبیل پایش، هماهنگی و نظارت در تدوین برنامه راهبردی عملیاتی شهر و شهرداری سنندج، تهیه و تدوین و انتشار اولین کتاب آمارنامه سال 97 شهر سنندج با همکاری سایر نهادهای دولتی و تشکیل اتاق فکر شهرداری پس از تهیه و تدوین شیوه‌نامه تشکیل اتاق فکر و تصویب توسط شورای تحول انجام شده است.

وی تصریح کرد: در راستای ساماندهی نیروی انسانی نسبت به برگزاری آزمون توان سنجی همکاران در راستای ساماندهی مشاغل اداری، برگزاری 20 کارگاه آموزشی، بازنشسته نمودن تعداد 132 نفر از پرسنل، عدم جذب نیروی جدید و بررسی پرونده پرسنل جهت تعیین میزان ذخیره کارکنان جهت ثبت در حسابداری تعهدی از دیگر اقدامات در حوزه منابع انسانی است.

معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری سنندج ادامه داد: در بخش رفاهی نیز می‌توان به ثبت صندوق ذخیره فرهنگیان شهرداری، توزیع اقلام یارانه‌ای و توزیع دو مرحله کارت رفاهی در بین کارکنان، اخذ مجوز پرداخت پاداش تحصیلی فرزندان همکاران، برقراری کمک هزینه مهدکودک و معرفی پرسنل جهت دریافت تسهیلات بانکی اشاره کرد.

انتهای پیام/۲۳۳۰/۷۱

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار