شهرداری منطقه 8 ویترین شهر تبریز می باشد
کد خبر: 967812
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0043ls
تاریخ انتشار: ۰۹ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۱
معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز:
جلسه بررسی پروژه های عمرانی شهرداری منطقه 8، با حضور معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز، شهردار منطقه 8 و معاونین و مدیران مربوطه برگزار گردید.

مهندس اسحقی معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز در این دیدار از شهرداری منطقه هشت به عنوان ویترین شهر تبریز یاد نموده و عنوان داشت: شهرداری منطقه هشت به دلیل واقع شدن در محدوده مرکزی و تاریخی شهر، علاوه بر شهروندان همه روزه میزبان گردشگران گرامی می باشد که رسیدگی و ساماندهی به این منطقه باید اولویت شهرداری تبریز باشد.
معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز بر مرمت و احیاء بافت تاریخی شهر در کنار ایجاد محورهای پیاده راهی تاکید نموده و بیان کرد: باید تمام توان خود را برای مرمت و احیاء بافت تاریخی فرهنگی شهر متمرکز نموده و اکثر پروژه های شهری را در این منطقه اجرانمائیم تا شاهد شکوفایی گردشگری منطقه و شهر باشیم.
مهندس اسحقی بر برنامه ریزی شهرداری تبریز برای پیاده محور نمودن برخی از معابر بافت تاریخی شهر تبریز اشاره نموده و گفت: طی یک سال گذشته با برنامه ریزیها وکارشناسی های انجام یافته چندین محور گردشگری در سطح شهر شناسایی شده اند که اکثریت این محورها در منطقه 8 واقع شده اند و ما بر آنیم این محورها را به کاربری غالب پیاده راهی تبدیل وضعیت کنیم.
در ادامه جلسه مهندس عبدالهی شهردار منطقه هشت ضمن خیرمقدم خدمت معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز و هیأت همراه از شهرداری منطقه هشت به عنوان یکی از حساس ترین و مهمترین مناطق شهری تبریز یاد نموده که روزانه پذیران اکثریت شهروندان و گردشگران میباشد.
مهندس عبدالهی به اقدامات انجام یافته منطقه در طی ماه های گذشته اشاره نموده و توضیحاتی در خصوص اجرای آنها ارائه نمود.
شایان ذکر است؛ در این جلسه علاوه برشهردار منطقه، معاونین و مدیران مربوطه گزارشاتی را در خصوص روند اجرایی پروژه های عمرانی بر اساس بودجه سال ۹۸ ارائه نمودند.

برچسب ها: معاون ، شهردار ، تبریز
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار