ایجاد فضای سبز عمودی از انتهای گرمدره تا پل کلاک
کد خبر: 966021
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0043Iz
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۱
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرج خبرداد
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرج از ایجاد فضای سبز عمودی از انتهای گرمدره تا پل کلاک خبر داد.

پیمان بضاعتی پور در خصوص عملیات اجرایی پارک ها و بوستان هایی که در سطح مناطق کرج در حال انجام است، اظهار کرد: در منطقه یک، محله اسلام آباد پارک محله ای به وسعت شش هزار مترمربع در حال احداث است.

وی ادامه داد: در محله آتش نشانی منطقه دو نیز احداث یک پارک دو هزار مترمربعی به نام پارک مریم در حال احداث است که تا یکماه آینده به اتمام می رسد.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج با اشاره به اینکه در منطقه سه کنونی کرج یا همان ۱۲ سابق عملیاتی اجرایی احداث پارک مریم در محله ولی عصر - ابتدای بلوار امیرکبیر در حال انجام است، افزود: این پارک یک هکتار وسعت دارد که تا سه ماه آینده آماده بهره برداری می شود.

بضاعتی پور به ادامه عملیات اجرایی پارک بین فازی مهرشهر در منطقه چهار اشاره کرد و گفت: این اقدام در مرحله نقشه برداری و طراحی است که در قالب این پروژه دو هکتار به وسعت پارک بین فازی آن منطقه افزوده می شود.

وی از دنبال کردن عملیات اجرایی احداث یک پارک در بلوار شهید ایرانی در حاشیه اتوبان در منطقه پنج خبر داد و گفت: این اقدام در مرحله انتخاب مشاور برای طراحی است و این پروژه حدود ۱۰ هکتار وسعت دارد.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج با اشاره به احداث پارک شهدای مدافع حرم در منطقه شش، گفت: این پارک در شهرک شهید احسانی نژاد واقع است و تا مهرماه آماده بهره برداری است.

بضاعتی پور با اشاره به اینکه در مناطق ۷ و ۸ پارک های در حال احداث نداریم، گفت: در منطقه ۹ نیز مناسب سازی ضلع شمال بوستان جهان در حال انجام است تا برای حضور مردم آماده سازی شود، که این بخش برابر یک پارک محله ای و حدود یک هکتار وسعت دارد.

وی ادامه داد: در منطقه ۱۰ کنونی یا همان ۱۱ سابق در حاشیه اتوبان تهران - کرج کارهایی در حال انجام است به گونه ای که از انتهای گرمدره تا پل کلاک فضای سبز عمودی به وسعت یک هکتار ایجاد می شود.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرج تاکید کرد: به طور متوسط عملیات اجرایی در هر هکتار از پارک های در حال احداث حدود ۲ تا ۲.۵ میلیارد تومان هزینه داشته است و تمامی این پارک‌ ها تا پایان امسال به بهره برداری می رسد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار