بازداشت عامل قتل در پارک شقایق
کد خبر: 965671
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0043DL
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۰
مردی که پس از قتل دوستش در پارک شقایق خانی‌آباد از محل فرار کرده بود پس از بازداشت مدعی شد حادثه در جریان اختلاف مالی رقم خورده است.
به گزارش خبرنگار ما، ساعت یک بامداد ۲۹ تیرماه امسال ماموران کلانتری ۱۵۲ خانی آباد از مرگ مشکوک مردی ۳۵ در یکی از بیمارستان‌ها با خبر شده و در محل حاضر شدند. بررسی‌ها نشان داد سیامک با اصابت ضربه چاقو مجروح و به علت شدت جراحت فوت شده است. بعد از تایید خبر، قاضی شعبانی بازپرس شعبه چهامر دادسرای امور جنایی به همراه تیمی از کاراگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در محل حاضر شد. در اولین گام فرهاد، مردی که مقتول را به بیمارستان منتقل کرده بود مورد تحقیق قرار گرفت. او گفت: من و سیامک از چند سال قبل با هم رفاقت داشتیم. او ساعتی قبل با من تماس گرفت و گفت مقداری پول از مردی به نام شاهین طلب دارد. سیامک گفت که با شاهین در پارک شقایق قرار گذاشته و خواست که با هم به آن جا برویم که قبول کردم. بعد از آن من سوار ماشین پرایدم شدم و سیامک و دوست مشترکمان رامین را سوار کردم و هر سه به پارک شقایق رفتیم. وقتی به پارک رسیدیم سیامک از من خواست داخل ماشین منتظر بمانم. سیامک همراه رامین وارد پارک شد. ۱۵ دقیقه بعد بود که دیدم سیامک در حالی که دچار جراحت شده از راه رسید. سراغ رامین را که گرفتم گفت که او فرار کرد! من سیامک را سوار ماشینم کردم و به طرف بیمارستان حرکت کردم. در مسیر متوجه شدم که به شدت دچار خون‌ریزی شده است برای همین با اورژانس تماس گرفتم. پس از آن امدادگران سیامک را به بیمارستان رساندند که خبر رسید فوت شده است.

درشاخه دیگری از بررسی‌ها رامین و شاهین تحت تعقیب قرار گرفتند و ۱۳ مردادماه بازداشت شدند. رامین در شرح ماجرا گفت: روز حادثه من همراه سیامک وارد پارک شدم. او می‌خواست طلبش را از شاهین بگیرد. لحظاتی بعد هم شاهین از راه رسید و با سیامک شروع به حرف زدن کرد. آن‌ها، اما خیلی زود با هم مشاجره‌شان شد. وقتی دعوایشان بالا گرفت شاهین از من خواست دخالت نکنم و از آن‌جا بروم که من هم ترسیدم و فرار کردم. بعدا خبر رسید که سیامک به ضرب چاقو کشته شده است.

شاهین هم در اولین بازجویی‌ها جرمش را انکار کرد و گفت من در جریان قتل سیامک نقش نداشتم. متهم، اما روز گذشته و در جریان تحقیقات فنی به قتل اعتراف کرد. او گفت مدتی بود که با مقتول اختلاف حساب داشتم. ان روز هم سر اختلاف حساب با هم مشاجره کردیم که من عصبانی شدم و دست به چاقو بردم و ضربه‌ای زدم که به مرگ سیامک منجر شد.

سرهنگ علی‌ولی‌پور گودرزی معاون جرائم جنایی پلیس آگاهی گفت تحقیقات بیشتر از متهم در اداره دهم پلیس آگاهی جریان دارد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار