صعود ۱۲۲۰ واحدی شاخص بورس
کد خبر: 965641
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0043Cr
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۱
شاخص بورس تهران امروز نیز با صعود ۱۲۲۰.۷۹ واحدی به کار روزانه خود پایان داد و توانست وارد کانال ۲۵۷ هزار واحد شود. نماد‌های مخابراتی و انفورماتیک بیشترین نقش را در صعود شاخص بورس داشتند و افت‌های هلدینگ خلیج فارس و دیگر نماد‌های این گروه بزرگترین مانع رشد بیشتر شاخص بورس بود.
سرویس اقتصادی جوان آنلاین: بر اساس ارقام درج شده در پایگاه اطلاع‌رسانی مدیریت فناوری بورس تهران، شاخص کل بورس اوراق و بهادار تهران امروز با ۱۲۲۰.۷۹ واحد افزایش به ۲۵۷ هزار و ۹۷ واحد و ارزش روز بازار به ۹۴۳ هزار میلیارد تومان رسید.
شاخص قیمت (وزنی- ارزشی) با ۳۲۹.۸۰ واحد رشد به ۶۹ هزار و ۴۵۵ رسید. شاخص کل (هم‌وزن) با ۷۲۱.۹۰ واحد افزایش به ۶۷ هزار و ۱۶۴ واحد رسید. شاخص قیمت (هم‌وزن) با ۴۸۳.۸۴ واحد رشد به ۴۵ هزار و ۱۶ واحد رسید.
شاخص آزاد شناور با ۱۴۸۵.۴۳ واحد افزایش به ۲۹۱ هزار و ۳۸۲ واحد رسید. شاخص بازار اول بورس با ۸۱۷.۸۱ واحد رشد به ۱۸۶ هزار و ۳۸۷ واحد و شاخص بازار دوم با ۲۷۹۱.۷۱ واحد رشد به رقم ۵۲۴ هزار و ۸۹۸ واحد رسید.
نماد همراه. اخابر، فولاد، رانفور، حکشتی، پارس بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص بورس ایران داشت و نماد فارس بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص بورس گذاشت.
در بازار فرابورس ایران شاخص کل فرابورس ۲۸.۸۰ واحد کاهش به رقم ۳۴۶۷.۲۷ واحد رسید.
معامله‌گران فرابورس تعداد یک میلیارد و ۹۴۶ میلیون برگ سهم در قالب ۲۸۶ و ۹۴۱ هزار برگ به ارزش هزار و ۱۱۵ میلیارد تومان داد و ستد کردند.
برچسب ها: بورس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار