حتی انجام یک ذبح در خارج از جایگاه‌های عرضه بهداشتی دام سلامت شهروندان را تهدید می‌کند
کد خبر: 965277
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/00436z
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۳
برخی منتظرند تا اتفاق ناگواری رخ دهد، سپس به دنبال یافتن مقصر باشند، اما پیش از هر پیشامد ناگواری، همه باید برای حفظ سلامت شهروندان به میدان بیایند و به هر شکلی که می‌توانند، در این خصوص اطلاع رسانی کنند.
سید سعید راد؛ مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران با تاکید بر خطر انتقال بیماری‌های مهلکی نظیر «تب کریمه کنگو» از دام بیمار به انسان، گفت: این سازمان با تدارک ۲۴ جایگاه عرضه بهداشتی دام و نظارت ۱۶۶ دامپزشک و حضور بیش از ۶۰۰ نفر از ذابحین حرفه ای، برای پیشگیری از انتقال بیماری‌های مشترک انسان و دام همه توان خود را به کار گرفته است.
سید سعید راد ضمن تبریک ۱۷ مرداد (روز خبرنگار)، اصحاب رسانه را برای اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به شهروندان به یاری طلبید و افزود: حتی ذبح یک دام در خارج از جایگاه‌های عرضه بهداشتی دام، سلامت شهروندان را مورد تهدید قرار داده و به خطر می‌اندازد.
وی با اشاره به اینکه علاج واقعه را قبل از وقوع باید کرد، گفت: برخی منتظرند تا اتفاق ناگواری رخ دهد، سپس به دنبال یافتن مقصر باشند، اما پیش از هر پیشامد ناگواری، همه باید برای حفظ سلامت شهروندان به میدان بیایند و به هر شکلی که می‌توانند، در این خصوص اطلاع رسانی کنند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار