قتل در قهوه خانه سلبریتی‌ها
کد خبر: 964665
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0042x7
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۰
درگیری در قهوه‌خانه معروفی در دربند که پاتوق تعدادی از سلبریتی‌ها است با قتل مستأجر قهوه خانه پایان یافت.
سرویس جامعه جوان‌آنلاین: به گزارش خبرنگار ما، ساعت‌۲۰:۳۰ شامگاه چهارشنبه نهم مردادماه مأموران کلانتری‌۱۰۱ تجریش قتل مرد میانسالی را به بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران خبر دادند. لحظاتی بعد بازپرس جنایی همراه تیمی از کارآگاهان اداره‌دهم پلیس‌آگاهی راهی محل حادثه شدند. تیم جنایی در قتلگاه که قهوه‌خانه معروفی در حوالی دربند است با جسد مرد میانسالی به نام فرامرز روبه‌رو شدند که با ضربه چاقو به قتل رسیده‌بود. بررسی‌های مأموران نشان داد این قهوه خانه پاتوق بسیاری از افراد سلبریتی است که دقایقی قبل در آن درگیری مرگباری بین مستأجر و صاحب قهوه خانه رخ داده‌است. همچنین مشخص شد در جریان این درگیری صاحب قهوه خانه، مستأجرش را به قتل می‌رساند. تیم جنایی دریافتند قاتل که مرد میانسالی به نام ارسلان است همان لحظات اولیه حادثه از سوی مأموران کلانتری‌۱۰۱ تجریش دستگیر و راهی بازداشتگاه شده است.
بدین ترتیب مأموران متهم را مورد بازجویی قرار دادند. وی پس از اعتراف به قتل در شرح ماجرا گفت: چند سال قبل سرقفلی این قهوه‌خانه را از مردی خریدم و پس از آن به یکی از بستگانش اجاره دادم. ابتدا مشکلی نداشتیم تا اینکه قیمت ملک بالا رفت و از آن روز به بعد فروشنده بهانه می‌گرفت و قصد داشت به هر بهانه‌ای معامله را بهم بزند. از طرفی من می‌خواستم مستأجرم قهوه‌خانه را تحویل من دهد، اما او هم بهانه می‌آورد و قهوه خانه را تحویل نمی‌داد و همیشه در درگیری که با فروشنده داشتم از او طرفداری می‌کرد تا اینکه امروز به قهوه‌خانه رفتم و سر همین موضوع با هم درگیر شدیم. وقتی درگیری ما بالا گرفت با چاقو به من حمله کرد که من هم چاقویی از جیبم در آوردم و ضربه‌ای به او زدم. من قصد قتل نداشتم، اما او با ضربه من غرق در خون و نقش بر زمین شد.
متهم برای ادامه تحقیقات و روشن شدن زوایای پنهان حادثه به دستور بازپرس جنایی در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار