پمپ‌های غیرمجازی نصب شده موجب کاهش فشار آب در اصفهان شده است
کد خبر: 962865
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0042U5
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۵
سخنگوی شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان :
سید اکبر بنی طباء گفت :در ساعات پیک مصرف آب فراهم گردد توصیه می شود مخزنی به ازای هر واحد 250 لیترتعبیه و پس‌ازآن، پمپ استاندارد باقدرت پمپاژ مناسب نصب نمایند تا تأمین فشار آب مورد نیاز حاصل شود.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان، مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان بیان داشت: پمپ‌های غیرمجازی که در منازل مسکونی نصب شده اند ، موجب افت فشار آب در واحد های مسکونی مجاور می‌شوند واین امر نارضایتی سایر مشترکین را به همراه دارد.

سید اکبر بنی طباء در رابطه با فشار پایین آب در برخی از مناطق اصفهان گفت: در اصفهان نباید افت شدید فشار آب وجود داشته باشد چراکه شبکه توزیع آب هوشمند است افت شدید فشار آب زمانی صورت می گیرد  که پمپ غیرمجاز فعال شود  که پمپ، آب داخل شبکه را کشیده و درنتیجه، نه تنها بر کیفیت آب اثر گذاشته بلکه افت شدید فشارآب سایر مشترکین مجاور را به دنبال دارد.

وی افزود: قرار دادن پمپ، پس از نصب کنتور اداره آب توسط مالکین غیرمجاز بوده و تخلف محسوب می‌شود چرا که این عمل به دلیل مکش آب موجود در شبکه ، موجب برهم خوردن فشار آبی که برای هر واحد تعیین‌شده ،می گردد .

بنی طباء با بیان اینکه  وجود مخزن استراتژیک و پمپ در منازل مسکونی به صورت مجاز ضروری بنظر می رسد خاطر نشان ساخت:با توجه به ظرفیت  محدود تامین سامانه آبرسانی در استان اصفهان برای اینکه  بهره مندی همه مشترکین در ساعات پیک مصرف آب فراهم گردد توصیه می شود مخزنی به ازای هر واحد 250 لیترتعبیه و پس‌ازآن، پمپ استاندارد باقدرت پمپاژ مناسب نصب نمایند تا تأمین فشار آب مورد نیاز حاصل  شود.

 

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار