شاهکار‌های تمام نشدنی در پرسپولیس
کد خبر: 962504
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0042OG
تاریخ انتشار: ۲۷ تير ۱۳۹۸ - ۰۶:۰۹
لیست‌های مازاد پرحرف و حدیث
عنان کار از دست آقایان در رفته، شرایط آنقدر بغرنج شده که با هیچ منطقی نمی‌توان آن را تحلیل کرد. تصمیمات خودسرانه مدیرعاملی که از همان روز نخست نتوانست جایی در دل هواداران تیم باز کند، حالا کار را به جایی رسانده که قبل از شروع لیگ می‌توان به خوبی پیش‌بینی کرد که سرخپوشان با چه روز‌های فاجعه‌باری مواجه خواهند شد.
دنيا حيدری
سرویس ورزشی جوان آنلاین: عقد قرارداد با بازیکنانی که در سخت‌ترین شرایط تیم را تنها گذاشته بودند و حالا به واسطه نداشتن مشتریان پروپاقرص با ارقامی نجومی بار دیگر به جمع سرخپوشان اضافه شده‌اند، کم بود که حالا در آخرین روز‌های اردوی آماده‌سازی ترکیه و در شرایطی که زمان زیادی به آغاز لیگ نوزدهم باقی نمانده، لیست مازاد پرسپولیس همه را متعجب می‌کند. سروش رفیعی که نیم‌فصل دوم لیگ هجدهم به جمع یاران برانکو اضافه شده بود حالا در عجیب‌ترین تصمیمی که گفته می‌شود کالدرون اتخاذ کرده باید سرخپوشان را ترک کند. شاید، چون آقایان با بشار توافق کرده‌اند. بازیکنی که گفته می‌شود تراکتورسازان هم خواهان جذب او هستند، دستمزدی ۴۰۰ تا ۵۰۰ هزار دلاری طلب کرده که با هزینه‌های جانبی اقامت یک بازیکن خارجی در ایران چیزی حدود ۷، ۸ میلیارد می‌شود!
البته علاوه بر سروش، شایان مصلح هم باید برای فصل بعد فکری به حال خود کند. مرد برزیلی نیمکت سرخپوشان مدعی است که تکرار قهرمانی بعد از موفقیت‌های برانکو کار چندان ساده‌ای نیست، همین مسئله او را بر آن داشته تا تیمی قوی‌تر بسازد و با توجه به قوانین دست و پاگیر در جذب نفرات جدید، او چاره‌ای جز کنار گذاشتن سروش و شایان نداشته است. کالدرون همچنین در دفاع از خرید‌های مدیرعامل معتقد است که امیری و کنعانی‌زادگان ملی‌پوشان ثابت هستند و شاید همین مسئله برای او کفایت می‌کند که می‌خواهد اسکلت تیم قهرمان را فرو بریزید تا پرسپولیس را با ترکیبی متفاوت و ناشناخته روانه لیگ نوزدهم کند. بدون شک آنچه مسلم است اینکه تصمیم‌ها در پرسپولیس این روز‌ها با هیچ منطقی جور در نمی‌آید. وقتی حرف از کنار گذاشتن رادوشویچ به میان می‌آید و دقایقی بعد نیز تکذیب می‌شود، از آن طرف پرسپولیس یک گلر ۲۱ ساله می‌گیرد در حالی که دروازه‌بان دیگری در ترکیه با تیم تمرین می‌کند همه و همه از آشفته بودن اوضاع این تیم خبر می‌دهد و فصل سختی که پیش‌روی سرخپوشان است. فصلی که برخلاف چهار سال گذشته نمی‌توان امیدی به تکرار موفقیت‌های آن داشت. این در حالی است که نتیجه مدیریت پرابهام عرب که از روز اول حرف‌هایش با واقعیت همخوانی نداشت را یکی دو فصل دیگر و زمانی که سکان مدیریت باشگاه را در دست ندارد، خواهیم دید. درست مثل میراثی که مدیران قبلی در پرسپولیس برای بعدی‌ها به جا گذاشتند و بار‌ها و بار‌ها این تیم را با چالش‌هایی اساسی مواجه کردند، اما گویا قرار است عرب سرآمد همه مدیرانی باشد که جز ویرانی از خود در این تیم چیزی به جای نگذاشتند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار