اولین گردهمایی سال ۱۳۹۸رابطین نظام پیشنهادهای را برگزارنمود
کد خبر: 961458
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/00427O
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۸
شرکت آب وفاضلاب استان اصفهانِ:
رییس کمیته نظام پیشنهادهاگفت : ظرفیت نیروی انسانی به مراتب بالاتر از شرایط فعلی می باشد و بابستی از این ظرفیت ها در نظام پیشنهادها استفاده تا بتوانیم ضمن ارتقای بهره وری شرکت رتبه های برتر را در سطح کشور کسب نماییم .

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان، به نقل از دبیرخانه نظام پذیرش وبررسی پیشنهادها این جلسه با حضور معاون منابع انسانی وبهبود مدیریت  ، رییس کمیته نظام پیشنهادها ،  یکی از مشاوران مدیرعامل و مدیر دفترحسابرسی و نظارت مالی شرکت تشکیل شد . درابتدای این مراسم معاون منابع انسانی وبهبود مدیریت شرکت طی سخنانی مشارکت  در نظام پیشنهادها  و ثبت پیشنهاد های کاربردی را با توجه به این که یکی از شاخص های ارزیابی جشنواره شهید رجایی می باشد ، حائز اهمیت دانست  و  افزایش سطح کمی وکیفی پیشنهادها را خواستارشد . مجتبی قبادیان در بخش دیگری از سخنان خود برضرورت تدوین نظام نامه ای  جهت تاثیرگذاری بیشترمیزان مشارکت کارکنان در نظام پیشنهادها  درارزیابی های مختلف شغلی  آنها تاکید کرد.

وی در ادامه اظهار داشت : نظام پیشنهادها  ، نظام مشارکت همگانی است و می طلبد کلیه پرسنل در این زمینه مشارکت فعال داشته باشند . معاون منابع انسانی وبهبود مدیریت شرکت  در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به ظرفیت بالای نیروی انسانی در شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان گفت : ظرفیت نیروی انسانی به مراتب بالاتر از شرایط فعلی می باشد و بابستی از این ظرفیت ها در نظام پیشنهادها استفاده تا بتوانیم ضمن ارتقای بهره وری شرکت رتبه های برتر را در سطح کشور کسب نماییم .

 رییس کمیته نظام پیشنهادها نیز  طی سخنانی  هدف از برگزاری این جلسه را تشریح نمود  . امراله سلیمانی در بخش دیگری از سخنان خود حمایت مدیران و کوشش رابطین نظام پیشنهادها  را دوعامل موفقیت نظام پیشنهادها در شرکت برشمرد . 

همچنبن تورج احمدپور از مشاوران مدیرعامل ورضا  نوراله زاده مدیردفتر حسابرسی ونظارت مالی شرکت به بیان دیدگاههای خود در مورد نظام پیشنهادها پرداختند . لازم به توضیح است در خلال این مراسم  دبیر نظام پذیرش وبررسی پیشنهادها گزارش اهم اقدامات نظام پذیرش وبررسی پیشنهاد  همراه با عملکرد حوزه ها ومناطق مختلف در سال ۱۳۹۷ و مقایسه آن با سالهای ۱۳۹۵ و ۱۳۹۶ را درقالب فایل پاورپوینت ارائه نمود .سپس  حاضرین سوالات ، پیشنهادها و نظرات خود درزمینه نظام پیشنهادها را مطرح کردند.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار