عرب دور از چشم کالدرون بازیکن می‌گیرد
کد خبر: 961422
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/00426o
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۳
حاشیه‌های نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس ادامه دارد و شنیده می‌شود مدیرعامل باشگاه بدون نظر گرفتن از گابریل کالدرون به دنبال قرارداد با بازیکنان جدید است.
دنيا حيدری
سرویس ورزش جوان آنلاین: همین کافی بود تا پای مدیر برنامه‌های مشترک کنعانی‌زادگان و فرشاد احمدزاده که مشاور مدیران باشگاه هم هست برای چیدن ترکیب جدید نفرات پرسپولیس در لیگ نوزدهم به میان بیاید و نفراتی که در سخت‌ترین شرایط سرخپوشان را تنها گذاشته بودند حالا دست از پا درازتر به تیم برگردند. البته کنعانی‌زادگان و احمدزاده که بدون کوچک‌ترین دخالتی از سوی سرمربی جدید به جمع پرسپولیسی‌ها اضافه شدند تنها بازیکنان شکار شده توسط عرب نیستند و مدیرعامل سرخپوشان که در جذب شکاری ناکام بود و شکارش را تراکتور از چنگش درآورد این روز‌ها به دنبال بازگرداندن وحید امیری است که با فسخ قراردادش با ترابزون اسپور ترکیه حالا بازیکن آزاد است. گویا سرمربی آرژانتینی تیم زیر بار خرید مهاجم بدون نظر خودش نرفته و می‌خواهد سه بازیکن را در لیست مازاد قرار دهد. در حالی که تصور می‌شد سیدجلال یا ماهینی قرار است از جمع سرخپوشان کنار گذاشته شوند، قرعه به نام رادوشویچ خورد که البته خیلی زود آقایان از این تصمیم خود منصرف و تقصیر آن را بر گردن بی‌اطلاعی کالدرون انداختند و مدعی شدند که سرمربی آرژانتینی از قوانین جذب بازیکن خارجی مطلع نبوده و با تصور اینکه سهمیه بازیکن خارجی پر شده و جایی برای اضافه شدن مهاجم جدید نیست، رادو را در لیست مازاد قرار داده و با اطلاع از قوانین حکم به ادامه حضور او که اتفاقاً یک فصل دیگر قرارداد دارد، داده است!
تصمیم‌گیری‌های عرب این روز‌ها در جذب نفرات جدید برای پرسپولیس بیش از هر زمانی باعث عصبانیت هواداران پرسپولیس شده و فعالیت کمپین عرب حیا کن را داغ‌تر از هر زمان دیگری کرده، حال آنکه در بین تمام نفرات جذب شده‌ای که هیچ تضمینی نیست بتوانند روز‌های خوبی را در پرسپولیس تجربه کنند، عدم موفقیت در جذب شکاری که تا یک قدمی پوشیدن پیراهن پرسپولیس نیز پیش رفته بود، اما با قراردادی پنج ساله از تراکتور سر درآورد، شاید بهترین اتفاق برای پرسپولیس بود.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار