تحصیل بیش از 20 هزار دانشجو در مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور
کد خبر: 959983
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0041jb
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۹
رئیس دانشگاه پیام نور آذربایجان غربی خبر داد:
رئیس دانشگاه پیام نور آذربایجان غربی گفت: 22 هزار دانشجو در 76 رشته مقطع کارشناسی در دانشگاه های پیام نور آذربایجان غربی تحصیل می کنند.

کامران جباری با اشاره به اینکه 32 رشته محل کارشناسی ارشد در استان وجود دارد، اظهار داشت: بیش از 2 هزار و دویست دانشجو در مقطع ارشد تحصیل می کنند.
وی با اشاره به اینکه دانشگاه پیام نور 165 عضو هیات علمی در سطح استان دارد، افزود: از این تعداد 2 نفر استاد تمام، 8 نفر دانشیار، بیش از 70 نفر استاد یار و بقیه مربیان دانشجوی دکتری هستند.
پذیرش حضوری و غیر حضوری دانشجو
رئیس دانشگاه پیام‌‌ نور آذربایجان غربی با اشاره به پذیرش حضوری و غیر حضوری دانشجو، گفت: در حال حاضر یکی از روش های پذیرش دانشجو طبق شیوه قدیمی است که به صورت آموزش های نیمه حضوری است که هیچگونه اجباری برای حضور در کلاس وجود ندارد اما این امکانات وجود دارد که دانشجویان در صورت مواجهه با مشکل درسی، می توانند در کلاس ها حضور یابند و اشکالات خود را رفع کنند.
وی به فراهم شدن زیرساخت های الکترونیکی در دانشگاه و شکل گیری سامانه ال ام اس اشاره کرد و افزود: این سامانه ظرفیت خوبی را در راستای برگزاری کلاسها و آزمون ها به صورت الکترونیکی ایجاد کرده است.
جباری با اشاره به اینکه 22 درصد از آزمون های دانشگاه پیام نور کشور به صورت الکترونیکی برگزار می شود، تصریح کرد: دانشگاه پیام نور به دنبال توسعه فیزیکی دانشگاه نیست بلکه به دنبال فراهم کردن زیرساخت های الکترونیکی است.
برگزاری کرسی های آزاد اندیشی در دانشگاه پیام نور
رئیس دانشگاه پیام‌‌ نور آذربایجان غربی با شاره به برگزاری کرسی های آزاد اندیشی در دانشگاه پیام نور، اظهار داشت: کرسی های آزاد اندیشی هر ماه یکبار در تمام مراکز و واحد های دانشگاه پیام نور در بخش اساتید و دانشجو برگزار می شود.
وی عنوان کرد: در سالجاری سه تریبون آزاد با موضوعات مختلف در این دانشگاه برگزار شده است.
جباری با بیان این که سال گذشته ۱۲۳ دانشجو در قالب سه اتوبوس از سراسر استان در اردوهای راهیان‌نور شرکت کردند، گفت: در دانشگاه‌ ها باید علاوه بر آموزش، به مسایل دینی و تربیتی دانشجویان نیز پرداخته شود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین