فوتبال تهران ؛جنگ بین فدراسیون و اداره کل
کد خبر: 959877
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0041ht
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۵
انتخابات هیات فوتبال استان تهران به گونه ایی در حالی مهندسی شدن است که باد به پرچم یک فرد خاص می وزد و متاسفیم برای فوتبال پایتخت که بازهم اصرار بر حضور افراد مساله دار و پرحاشیه و غیر ورزشی دارد.
سیدرضا فیض آبادی
سرویس ورزشی جوان آنلاین: در حالی فدراسیون فوتبال خط قرمز بر روی بسیاری از کاندیداهای بزرگ و مطرح کشیده که از هم اکنون می توان پیش بینی کرد رقابت بین دو طیف است. یک طیف که فدراسیون فوتبال حمایتش می کند و طیف بعدی مورد حمایت اداره کل استان تهران.
البته در بعد اداری برگزار کننده و مجری انتخابات اداره کل ورزش و جوانان استان تهران است و اگر این اداره بتواند به خوبی مدیریت کند با توجه به سوابق نه چندان خوبی که کاندیدای مورد حمایت فدراسیون طی سالها از خود برجای گذاشته می توان امیدوار بود که برنده انخاابات تهران اداره کل ورزش و جوانان خواهد بود.
آن چیزی که در این بین مورد بحث قرار گرفته این است که چطورفلانی که پرونده های فراوانی از مسائل مالی و مسابقات و تیم ها و زد و بندها و افت فاحش فوتبال تهران را با خود همراه دارد تایید می شود ولی برفرص یکی مثل علی اصغر زرگر با 25 سال سابقه مدیریتی و هم اکنون ریاست دفتر مشترک هیات های ورزشی است ، از سوی فدراسیون فوتبال برچسب نداشتن سوابق مدیریتی می خورد و تایید نمی شود؟
کدام عقل سلیم می توان این پارادوکس عجیب را بپذیرد؟
در هر حال اکنون علی ایلکا که فعلا ریاست تربیت بنی شمال غرب را بر عهده دارد و سالها در فدراسیون فوتبال زمان دکتر دادکان مدیریت کرده یکی از کاندیداهای مهم و مطرح مورد حمایت باشگاهها و مربیان و سازمانهای ورزشی استان تهران است و اگر خود وی تا انتها ادامه دهد می تواند یکی از شانس های مسلم در انتخابات هیات فوتبال استان تهران است هرچند که فدراسیون فوتبال کوچه را آب پاشی کرده تا نفر مورد علاقه اش بیاید و سکاندار تهران شود ولی قرائن چیز دیگری می گوید.
اداه کل استان تهران و بخصوص رضا گل محمدی مدیر کل استان که یکی از ورزشی های خوب و مورد اقبال جامعه ورزش در راس اداره کل تهران است باید از نیروهای خودی حمایت کند تا فوتبال دوباره به تهران بازگردد چون این فوتبال با این شرایط سر بار ورزش تهران است و همه حساب و کتابش با فدراسیون می باشد.
تیم های تهرانی در جوانان و نوجوانان و جوانان حرفی در کشور ندارند مگر اینکه اداره کل استان تهران سفت و سخت پای نیروهای خود بایستد.
اسامی 5 کاندید مورد تایید فدراسیون فوتبال برای حضور در انتخاب تهران به شرح زیر است:

۱- بهزاد عباسی
۲- حبیب الله ابوالحسن شیرازی
۳- مهدی ملک آباد
۴- علی ایلکا
۵- علیرضا یزدانی

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار