140 مجوز برای مشاغل خانگی در استان اردبیل صادر شد
کد خبر: 959875
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0041hr
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۱
مدیر اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون استان اردبیل:
مدیر اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: در سه ماهه اول سالجاری ۱۴۰ مجوز برای مشاغل خانگی در استان اردبیل صادر شد.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اردبیل، رحیم یونسی با اشاره به اینکه طرح مشاغل خانگی در ۳۱۲ رشته آموزشی مصوب در کشور انجام می‌گیرد، گفت: در حال حاضر تعداد زیادی از آن‌ها در استان اردبیل نیز اجرا می‌شود.

مدیر اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل از صدور ۳ هزار و ۱۰۰ مجوز ایجاد مشاغل خانگی در سال گذشته خبر داد و افزود: رشته‌های شغلی مورد استقبال در استان، قالی بافی، گلیم بافی، صنایع دستی، بسته‌بندی مواد غذایی، پرورش قارچ و تولید عسل است.

وی با اشاره به اینکه در سه ماه اول سال جاری ۱۴۰ مجوز ایجاد مشاغل خانگی صادر شده است، اضافه کرد: این اداره کل ضمن حمایت مالی از مشاغل خانگی به برنامه‌ریزی مناسب جهت هدایت و پشتیبانی از این مشاغل هم اقدام می‌کند.

مدیر اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل با بیان اینکه در سال گذشته از ۹۴۰ طرح مشاغل خانگی بانوان بیش از ۹ میلیارد تومان حمایت مالی شده است، تصریح کرد: با توجه به اینکه در طرح توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار، این اداره کل ناظر است اما حمایت‌های لازم را برای انجام با کیفیت این طرح در استان انجام و تجربه خود را در این خصوص ارائه خواهد کرد.

 وی با بیان اینکه در استان اردبیل از مشاغل خانگی استقبال خوبی می‌شود، ادامه‌ داد: در راستای اجرای این طرح با همراهی جهاددانشگاهی تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست تا برخی از مسائل و مشکلات مشاغل خانگی در استان برطرف کنیم.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار