تشدید برخورد با ‌سگ‌گردانی در کرج
کد خبر: 959695
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0041ex
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۲
دادستان مرکز استان البرز خبرداد
دادستان مرکز استان البرز با تاکید بر غیر‌قانونی بودن پدیده سگ‌گردانی در شهر کرج گفت: برخورد با پدیده سگ‌گردانی در این شهر تشدید می‌شود.

حاجی رضا شاکرمی اظهار داشت: رسانه‌های اجتماعی هدفدار درصددند تا با هدف‌سازی اجتماعی اقدام به ترویج فرهنگ غربی سگ‌گردانی در خیابان‌ها و ساختار‌شکنی کنند.

وی افزود: اخیرا این پدیده از سوی دختران و پسران به صورت پیاده یا در خودرو و در معابر عمومی، پارک‌ها و خیابان‌ها افزایش یافته که علاوه بر ایجاد نارضایتی شهروندان موجب ترویج فرهنگ غلط غربی و زمینه‌ای برای ایجاد مزاحمت خانواده‌ها شده است.

 دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز با بیان اینکه توجه به صدور دستورات قبلی از جمله در تاریخ 19 فروردین امسال، همچنان تاکید بر برخورد با پدیده زشت سگ‌گردانی است عنوان کرد: مراجع انتظامی در صورت مشاهده به قید فوریت باید سگ تزئینی را تحویل عوامل شهرداری داده و در صورت تمرد مالک، نسبت به جلب وی اقدام و به دادسرا معرفی کنند.

شاکرمی تاکید کرد: شهرداری نیز مکلف است مکانی برای نگهداری این گونه حیوانات تهیه کند و با نصب تابلو و ابلاغ این دستور به عوامل خود از ورود به اماکن عمومی و پارک‌ها جلوگیری به عمل آید.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز با اشاره به اینکه فضاسازی سایت‌های بیگانه و هدفدار مبنی بر اینکه سگ‌گردانی در کرج آزاد بوده و منعی ندارد، کذب است، تصریح کرد: چنانچه شهروندان شکایتی با عنوان ایجاد مزاحمت از فردی که مبادرت به سگ گردانی می‌کند داشته باشد، می‌تواند به دادسرا مراجعه و اعلام شکایت کند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار