ابتذال خطری عظیم برای انقلاب اسلامی است
کد خبر: 958712
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0041P6
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۶
نماینده، ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری
نماینده، ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری با اشاره به قضایای اخیر و برگزاری برنامه‌های مبتذل در استان، گفت: این ابتذال‌ها یک خطر عظیم برای انقلاب اسلامی است.
حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی نکونام در نشست ائمه جمعه استان ضمن قدردانی از زحمات و تلاش‌های ائمه جمعه استان، اظهار کرد: ائمه جمعه با انواع چالش‌ها و مشکلاتی در شهرستان‌ها و مناطق خودشان مواجه هستند و همچنان خود را در خط مقدم جبهه فرهنگی و جبهه انقلاب اسلامی می‌دانند و متعهدانه در حال تلاش هستند. 
امام جمعه شهرکرد تصریح کرد: ائمه جمعه با انواع مشکلات مواجه هستند و با تدبیر و با ظرافت کارهایشان را پیش می‌برند که اگر غیر از این باشد آنقدر چالش وجود دارد که شاید یک روز هم نتوانند در منطقه دوام بیاروند. 
حجت الاسلام نکونام خاطرنشان کرد: آنچنان بدخواهان بدخواهی می‌کنند، نفاق ایجاد کرده و سم‌پاشی می‌کنند و با طرح‌ها و ایده‌های امثال شما درگیر می‌شوند و تضعیف می‌کنند و در تلاش هستند هر چه بتوانند بین شما و مردم جدایی بیندازند، این‌ها چیزهایی است که کاملا مشهود است و می‌بینیم و گزارش‌هایی هم که داریم مرتب با آنها مواجه و شاهد هستیم ولی شما بدانید که آثار زحمات شما عزیزان برای انقلاب اسلامی ماندگار است. 
وی با اشاره به قضایای اخیر و برگزاری برنامه‌های مبتذل در استان، گفت: این ابتذال‌ها یک خطر عظیم برای انقلاب اسلامی است، این که هر روزی به بهانه‌ای در یک شهری می‌آیند یک مجلس آهنگ مبتذلی می‌گذارند و متاسفانه برخی از مسئولان راحت از کنار این قضایا می‌گذرند و بعضی‌ها هم با کمال تاسف تشویق می‌کنند.
امام جمعه شهرکرد تاکیدکرد: به اعتقاد من گسترش این‌ها همان استحاله کردن نظام است، آثار این استحاله را هم داریم می‌‌بینیم، رهبر انقلاب چند سال پیش فرمودند که در مقام استحاله کردن نظام هستند و بی‌تفاوتی نسبت به این موارد حتی میان انقلابیون، حزب‎اللهی‌ها و مومنین هم وجود دارد و توجیه می‌کنند که باید در برابر این‌ها باید یک قدری مماشات و اغماض کرد. 
حجت الاسلام نکونام تصریح کرد:  مماشات و اغماض در این جا معنایش چیست؟ مماشات و اغماض در این جا معنایش این است که در واقع همان اسپانیای دوم را در ایران و انقلاب اسلامی ایجاد کنند و به معنای واقعی فرهنگ انقلاب و فرهنگ معنویت و فرهنگ دین و فرهنگ شهدا را بگیرند این‌ها در مقام این هستند، همان کنسرت‌های اروپایی را در کشور ما رواج بدهند و هر روز یک گوشه‌ای عیش و نوش راه بیندازند خب دیگر چه می‌ماند از انقلاب؟ چه می‌ماند از شهدا؟ این‌ها دنبال این هستند 
وی با بیان این که مفاسد فرهنگی یک بعد از مفاسد است و از مفاسد دیگر نباید غافل شد گفت: مفاسد سیاسی زیاد است، کشف حجاب که با کمال تأسف دارد غوغا می‌کند و آدم‌هایی پول می‌گیرند برای این که بی‌بندباری را در خیابان‌ها راه بیندازند و حجاب را مخدوش کنند. 
نماینده ولی‌فقیه در استان گفت: در این عرصه ائمه جمعه می‌خواهند میدان‌دار باشند و چاره‌ای هم نیست و نباید کنار کشید و باید ایستاد و حرف زد. 

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین