علی آبادی: نرفتن به جام ساساری با نظر کادر فنی بوده است
کد خبر: 958066
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0041Eg
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۳
گفت وگوی "جوان آنلاین" با عضو شورای فنی کشتی فرنگی
بعد از نرفتن تیم ملی کشتی فرنگی به جام ساساری و اعلام شدن رده‌بندی جدید اتحادیه جهانی کشتی، فرنگی‌کاران ایران در ۶ وزن هیچ شانسی برای قرار گرفتن در جمع ۴ نفر نخست اوزان خود را ندارند و در ۴ وزن دیگر نیز لازم است این نفرات به تورنمنت بلاروس به عنوان آخرین مسابقه دارای امتیاز رنکینگ جهانی اعزام شوند. این در حالی است که اگر کشتی گیران ما به جام ساساری می‌رفتند رنکینگ ما قطعا بهتر می‌شد.
سرویس ورزشی جوان آنلاین - وحید صابری : رحیم علی آبادی عضو شورای فنی کشتی فرنگی در گفت و گو با "جوان آنلاین" درباره عدم اعزام ملی پوشان به جام ساساری گفت: اینکه گفته می‌شود نداشتن برنامه‌ریزی دقیق باعث شده تا فرنگی کاران در این تورنمنت حاضر نشود حرف درستی نیست. قطعا فدراسیون و در راس آن کادر فنی و محمد بنا بیش از همه دوست دارند در تمام رویداد‌ها حاضر شوند، اما یک سری مسائل در فدراسیون وجود دارد که یکی از آن‌ها مشکلات مالی است که باعث می‌شود تا برخی رویداد‌ها را نتوانیم شرکت کنیم. برای محمد بنا و کادر فنی خیلی خوب است که بتوانند در همه رویداد‌ها، شاگردانش را بیازماید، اما وقتی پول نیست چکار می‌شود کرد. مطئمن باشید محمد بنا و کادر فنی با تشخیص بهترین توزنمنت‌ها در آن حضور خواهند داشت و نرفتن شان به جام ساساری با نظر کادر فنی بوده است.
علی آبادی: نرفتن به جام ساساری با نظر کادر فنی بوده استوی افزود: ما یک تورنمنت دیگر تا رقابت‌های جهانی پیش رو داریم و آن بلاروس است. البته می‌دانم که می‌دانم که جام ساساری فرصت مناسبی برای این منظور بود، اما با توجه به مواردی که گفتم احتمالا در جام بلاروس کشتی گیران ما روی تشک خواهند رفت.
علی آبادی درپاسخ به این سئوال که چرا کشتی آزاد به جام ساساری رفت اظهار داشت: ببینید من نمی‌دانم، اما تصورم بر این است که کادر فنی آزاد روی این قضیه پافشاری داشته و به این تورنمنت رفته‌اند. تیم ملی کشتی فرنگی در اولین مسابقه رنکینگ دار در زاگرب کرواسی، اعزام نشد. در دومین تورنمنت در مجارستان نیز اغلب نفرات دوم و سوم هر وزن شرکت داده شدند و باز هم از چهره‌های شاخص خبری نبود. در تورنمنت سوم که ساساری ایتالیا بود نیز ایران حضور نداشت و در حال حاضر تنها رقابت‌های بلاروس باقی مانده است. بازهم تاکید می‌کنم که کادر فنی در حال حاضر بهترین تصمیم را برای کشتی فرنگی خواهند گرفت. فرنگی‌کاران سراسر جهان تا پیش از رقابت‌های جهانی قزاقستان که از ۲۳ شهریور برگزار می‌شود، می‌توانند از تنها فرصت باقیمانده که تورنمنت اولگ کاراوایف بلاروس (۴ تا ۶ مرداد) است استفاده کنند و برای کسب بیشترین امتیاز برای حضور در جمع ۴ نفر برتر رقابت‌های جهانی تلاش کنند.
عضو شورای فنی کشتی فرنگی در ادامه خاطر نشان کرد: انشااله تا پایان ماه قرار است انتخابات فدراسیون کشتی برگزار شود و رئیس مشخص شود. بی شک با انتخاب رئیس، تصمیمی گیری‌ها بهتر صورت خواهد گرفت و کشتی بعد از مدت‌ها روی آرامش خواهد دید.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار