شرکت حسابداری
کد خبر: 956658
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0040ry
تاریخ انتشار: ۰۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۲
همکاری با یک شرکت حسابداری سبب می‌شود تا یک کارگروه چند نفره در پی انجام امور مالی و مالیاتی شما باشند.
چرا شرکت‌های حسابداری در امر طبقه بندی، پیشبرد و هدفمند کردن امور مالی یک مجموعه مهمند؟ همانطور که می‌بینیم هدف ما از پاسخگویی به این سوال یافتن و شرح اهمیت حضور یک حسابدار نمی‌باشد، بلکه در خصوص لزوم وجود این شخصیت در کالبدی حقوقی به جای حضور شخصیتی حقیقی سخن می‌گوییم. با گذر از بحث امور مالی و وجود شخصیتی ثابت در میان کسب و کارمان، همکاری با یک شرکت حسابداری سبب می‌شود تا یک کارگروه چند نفره در پی انجام امور مالی و مالیاتی شما باشند، با اینکه تنها یک مبلغ در ازای قرارداد منعقد شده با آن‌ها می‌پردازید. به عبارتی ساده‌تر شما می‌توانید با داشتن قرار دادی با مجموعه‌ای مانند تراز کمپانی (واقع در بلوار جردن به عنوان مدینه فاضله‌ای برای فعالیت شرکت‌های کوچک و بزرگ)، به جای استخدام فردی ثابت، از مهارت، تجارب و دانش گروهی از کارشناسان متنفع شوید.

بدون شک همه با با فواید مشورت و تشکیل اتاق‌های فکری در خصوص یک مطلب مهم آشنایی داریم؛ حال فرض کنید این مطلب مهم پرونده مالیاتی یا حسابداری شما باشد. اگرچه در مجموعه پیش روی هریک از کارشناسان ما با داشتن رزومه‌ای درخشان و گویای توانایی هایشان، هرکدام به تنهایی از پس چالش‌های بزرگی برخواهند آمد، اما به این نکته توجه داشته باشید که کنار هم قرار گرفتن این نیرو‌های بالقوه در کنار یکدیگر می‌تواند چه خروجی ایده آلی را به وجود آورد به خصوص این که در روند این کار شرکت حسابداری از سئو سایت خوبی برخوردار باشد و دارای رتبه‌ای مناسب جهت انتخاب آن در موتور جستجوی گوگل باشد.

از این گذشته، وجود یک تیم در پی انجام امور مذکور سبب می‌شود تا در صورت فقدان یک فرد به هر دلیلی، مجموعه حسابداری همچون زنجیره قدرتمندی که با یکدیگر همپوشانی داشته و اجازه ایجاد خلائی در خلال کارهایشان را نمی‌دهند، رخنه به وجود آمده را پر کرده و اجازه ندهند تا روند انجام خدمات حسابداری یا مالیاتی وارد مرحله‌ای بحرانی شود. این در حالیست که همکاری با تنها یک فرد سبب می‌شود تا از ساده‌ترین داده‌ها تا سری‌ترین اطلاعات مالی یک مجموعه در دستان وی بوده و با فرض اینکه این حسابدار شخصیتی امین و درستکار بوده و دسترسی وی به این اسناد با سؤ استفاده و انجام اقداماتی غیرحرفه‌ای همراه نباشد، نمی‌توان از حضور دائمی وی و تعهدش به قرارداد مابین طرفین مطمئن بود. در نتیجه این توضیحات اینکه همکاری با یک شرکت حسابداری در چارچوبی مشخص که در صورت عدم انجام تعهدات از سوی هر دو طرف می‌تواند از جانب مراجع قانونی پیگیری شود، تضمینی را به کارفرما می‌دهد که تحت هر شرایطی مفاد این پیمان رعایت شده و در صورت عدم حصول خواسته هایش می‌تواند به صورت قانونی نسبت به آن عکس العمل نشان دهد.

پس از اینکه در میان توضیحات فوق دانستیم که دلیل رجحان یک مجموعه حسابداری در مقایسه با همکاری با یک فرد تنها در چیست، اینک نوبت به پاسخ این سوال می‌رسد که چرا همکاری با شرکت‌های حسابداری معتبر و مجرب تصمیم مدیران آینده نگر است؟
 
شرکت حسابداری
یکی از مهمترین ویژگی مدیران مجموعه‌های موفق، به ویژه آن‌هایی که سال‌ها در سطح بالایی از استاندارد‌های اقتصادی ایران و جهان مشغول به فعالیت هستند این است که همانند یک شطرنج باز حرفه‌ای برای چندین حرکت بعدی خود نقشه داشته و با استناد به شرایط پیش آمده بهترین گزینه را بر می‌گزینند، در حالی که یک استراتژ کلی نیز داشته و مجموعه حرکات مرحله‌ای وی در راستای رسیدن به آن هدف غایی می‌باشد. در همین رابطه یک مدیر موفق می‌داند که یکی از اهداف وی (اگر مهمترینشان نباشد) افرایش سود خالص کسب و کارش است. حال اینکه یکی از راه‌های افزایش سود کاهش ضرر یا خروجی‌های قابل انسداد است. در همین اثنا این فرد با در اختیار گرفتن حسابدارانی زبده و دانا (که بی تردید کارنامه کاری ایشان محمکترین دلیل برای اثبات این مدعاست) به نظم و ترتیب دادن به حساب‌های شرکت، اعم از ورودی و خروجی‌های نقدی، جریان کالا و نحوه ارائه و دریافت سرویس‌های گوناگون پرداخته و علاوه بر بهینه کردن مخارج در این مرحله، به کمک آن‌ها میزان مالیات را نیز از راه‌های قانونی کاهش می‌دهد که این خود سبب می‌شود تا سود مذکور بیش از پیش شود.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار