نمایش افطاری‌های ساده و سالم در "مهمانی با صفا"
کد خبر: 956019
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0040hf
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۳
صله رحم با افطاری ساده؛
"مهمانی باصفا" با محوریت نمایش افطاری‌های ساده و سالم و دور هم جمع شدن خانواده‌ها در شب‌های رمضان میزبان شهروندان است.

گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان، نفیسه گلشیرازی پیرامون برنامه مهمانی باصفا اظهار کرد: این ویژه برنامه با 23 اجرا در مناطق 15 گانه شهرداری اصفهان از 26 تا 31 اردیبهشت با همکاری اداره امور تفریحی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی استان اصفهان و مناطق 15 گانه شهرداری برگزار می‌شود.

رییس اداره امور تفریحی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان ادامه داد: مهمانی باصفا در بعضی مناطق به صورت جشن و استیج و در دیگر مناطق به صورت بازی از ساعت 21 تا 23 برنامه ریزی و در حال اجرا است.

وی با بیان اینکه این برنامه خانوادگی است، بیان کرد: بخشی از مناطق با بازی شامل ابربازی‌های فکری، حرکتی، دقت، تمرکز و هماهنگی از مردم میزبانی می‌کنند.

وی با بیان اینکه تمام برنامه ها با محوریت رمضان برگزار می‌شود، ادامه داد: از هنرمندان برای برنامه‌هایی که جشن و استیج دارند دعوت شده است و هر شب 4 تا 6 برنامه در مناطق مختلف اجرا می‌شود.

رییس اداره امور تفریحی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان گفت: مهمانی باصفا در هفته ای که مصادف با میلاد امام حسن مجتبی(ع) است، برای دومین سال متوالی توسط سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان برگزار می‌شود که سال گذشته با همین عنوان با 7 برنامه و امسال با 23 اجرا میزبان شهروندان در شبهای رمضان است.

گلشیرازی ادامه داد: همزمان با این برنامه مراسم جزء خوانی قرآن در باغ ها و مراکز تفریحی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه  مهمانی باصفا از خانواده ها با سفره های افطارشان میزبانی می‌کند، بیان کرد: هر خانواده ای که تعداد اعضای خانواده بیشتری همراه با سفره افطاری ساده و سالم داشته باشد امتیاز بیشتری کسب می‌کند و برنده می‌شود..

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار