پاسخگویی مناسب از وظایف اصلی روابط عمومی ها است
کد خبر: 955710
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0040cg
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۴
مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری فردیس :
مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری فردیس گفت: پاسخگویی مناسب یکی از وظایف اصلی روابط عمومی ها است.

علیرضا پیغمبردوست اظهار کرد: نوک پیکان پاسخگویی در هر نهادی، روابط عمومی است لذا کارشناسان ارتباطات فعال در این حوزه می بایست از شناسایی مشکلات و همچنین برنامه های سازمان جهت رفع آن در راستای پاسخگویی مناسب، مطلع باشند تا بتوانند با حفظ کرامت انسانی مخاطبین نسبت به جلب رضایت آنان اقدام نمایند.

وی در ادامه افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) روابط عمومی را آینه تمام نمای مراکز، سازمانها و نهادهای مختلف برشمرده اند لذا باید حوزه روابط عمومی در حهت ارتقای سطح ارتباطات در بخشهای مختلف جامعه و بهبود خدمات رسانی به مردم گام بردارد.

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری فردیس تاکید کرد: ضریب شتاب تحولات در دنیای امروز بسیار بالاست که در اکثر حوزه ها از جنله عرصه های فرهنگی و اجتماعی کاملا ملموس است لذا در عصر ارتباطات ، شناخت حقوق شهروندی را بدنبال داشته و این مهم تاثیر بسزایی در نحوه ارائه خدمات بدنبال دارد.

وی عنوان کرد: شرح وظایف برخی از دستگاههای اجرایی از جمله شهرداریها بنحوی است که با آحاد جامعه در همه عمرشان ارتباط مستقیم دارند لذا همواره در راستای تحقق مطالبات بحق آنها تلاش می کنند. اینجاست که نقش روابط عمومی در برقراری ارتباط موثر و کسب رضایت مردمی بسیار حائز اهمیت است و البته اهمیت خدمات رسانی این نهاد مردمی زمانی نمایانتر می شود که بپذیریم اعضای شورای اسلامی شهر منتخبین مردم هستند و در نگاهی دیگر شهردار نیز منتخب منتخبین مردم تلقی می شود و به عبارتی خدمتگزاران بطور مستقیم یا غیر مستقیم توسط شهروندان انتخاب شده اند اما نباید فراموش کرد که فارغ از نحوه پذیرش مسئولیت، همگی باید پاسخگوی مردم باشیم و البته این مهم در شرایط حاکم کشور از درجه بالاتری برخوردار است و جملگی باید تلاش کنیم با ارائه خدمات مطلوب و درخور شان امید را در دل مردم ناامید نکنیم .

پیغمبردوست خاطرنشان کرد: در پایان فرصت را غنیمت شمرده و با تبریک فرارسیدن بیست و هفتم اردیبهشت (روز ملی ارتباطات و روابط عمومی) از راهنمایی های همکاران ارجمندم در دستگاههای اجرایی استان البرز تقدیر نموده و از درگاه احدیت برایشان سلامتی و توفیق روزافزون مسئلت نمایم .

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار