بکارگیری ۵۰۰ نیروی مرکز مدیریت و فوریت های پزشکی آذربایجان غربی
کد خبر: 947158
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003yOk
تاریخ انتشار: ۰۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۲
در نوروز ۹۸؛
رئیس مرکز مدیریت و فوریت های پزشکی آذربایجان غربی بکارگیری ۵۰۰نیروی مرکز مدیریت و فوریت های پزشکی استان در نوروز ۹۸ خبر داد.

باقر بهرامی در خصوص برنامه های نوروزی اورژانس استان افزود: سال گذشته ۹ ایستگاه سلامت همزمان با نوروز در استان راه اندازی شده بود که امسال این تعداد به ۱۰ ایستگاه افزایش یافته است.

وی با بیان اینکه این ایستگاه های سلامت در ورودی و خروجی شهرهای مسافرپذیر استان دایر می شود ادامه داد: اندازه گیری فشار خون، معاینه مراجعه کنندگان و انتقال بیماران به مراکز درمانی بعد از انجام خدمات مدادی اولیه از مهمترین فعالیت های این ایستگاه های سلامت است.

رئیس مرکز مدیریت و فوریت های پزشکی آذربایجان غربی با اشاره به اینکه همزمان با نوروز ۹۸ در سطح استان ۸۲ پایگاه امداد در سطح استان آماده ارائه خدمات به مسافران نوروزی است افزود: تاپایان سال هشت پایگاه نیز به این تعداد افزوده می شود.

بهرامی با تاکید بر اینکه کلیه پایگاه های امداد اورژانس استان برای ارائه خدمات امدادی در نوروز امسال آماده سازی شده اند اضافه کرد: امسال ۵۰۰ نیروی مرکز مدیریت و فوریت های پزشکی استان در نوروز ۹۸ بکارگیری می شوند.

وی خاطرنشان کرد: همچنین امسال ۵۰ درصد از توان و ظرفیت بیمارستانها، کلنیک ها و مراکز درمانی بخش خصوصی نیز همزمان با نوروز آماده ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به مردم و مسافران در سطح خواهد بود.

رئیس مرکز مدیریت و فوریت های پزشکی آذربایجان غربی با بیان اینکه این طرح از ۲۴ اسفند تا ۱۵ فروردین ماه سال آینده اجرا می شود افزود: ۳۱ بیمارستان جهت ارائه خدمت به بیماران در ایام نوروز آماده است.

وی فعالیت ۲۴ ساعته مرکز پیام، حضور شبانه روزی پزشک ارتباطات، نظارت و بازرسی مستمر نیروهای امدادی و آماده باش کامل پایگاه های امدادی استان را از مهمترین اقدامات این مرکز در نوروز سال ۹۸ برشمرد.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار