لزوم افزایش ظرفیت ناوگان حمل و نقل عمومی شهرستان اسلامشهر
کد خبر: 938452
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003w8K
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۳
فرماندار شهرستان اسلامشهر:
فرماندار اسلامشهر گفت: با توجه به اینکه روزانه بالغ‌بر۵۰۰ هزاردستگاه خودرو با ۵/۲ میلیون نفر تردد از شهر اسلامشهر انجام می‌شود، انتظار می‌رود اعتبارات عمرانی استان، این شهر را در راستای اجرای طرح‌های پدافند غیرعامل و احداث کنارگذر شمالی حمایت کنند.
محمدرضا عباسی

مسعود مرسلپور فرماندار شهرستان اسلامشهر در آئین تجلیل از رانندگان ناوگان حمل‌ونقل عمومی شهرستان اسلامشهر که در محل سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار و مسافر اسلامشهر برگزار شد، اظهار کرد: وقتی صحبت از وحدت و گفتار مسؤولین می‌کنیم نتیجه‌اش برآیند مثبتی برای مردم شهرستان می‌شود که در جهت رشد و توسعه منطقه، ایجاد رفاه و آسایش خدماتی به شهروندان ارائه می‌شود.

وی با اشاره به فرارسیدن روز حمل‌ونقل افزود: با توجه به عدم وجود امکانات و تجهیزات موردنیاز راهداری در سطح منطقه در بارش برف سال گذشته مشکلات زیادی در حوزه حمل‌ونقل و رفاه شهروندان و حتی در حوزه تأمین مایحتاج عمومی شهروندان به وجود می‌آمد.

فرماندار اسلامشهر بیان کرد: سوابق نشان می‌دهد که در ایام بارش برف سنگین سال گذشته در استان تهران، شهرداری اسلامشهر توانست با استفاده از تمام امکانات و تجهیزات خود ضمن ارائه خدمات به شهروندان وضعیتی را به‌وجود آورد که مردم بابت آن احساس نگرانی نداشته باشند.

وی افزود: با توجه به اینکه روزانه بالغ‌بر ۵۰۰ هزار دستگاه خودرو با 5/2 میلیون نفر تردد از شهر اسلامشهر انجام می‌شود، انتظار می‌رود که در اعتبارات عمرانی استانی، اعتبارات لازم شهرداری اسلامشهر را در راستای اجرای طرح‌های پدافند غیرعامل و احداث کنارگذر شمالی این شهر حمایت کنند.

در ادامه مراسم محسن حمیدی معاون خدمات شهری و امور مناطق شهرداری اسلامشهر با ارائه گزارشی از وضعیت ناوگان حمل‌ونقل عمومی اسلامشهر، اظهار داشت: در راستای افزایش ظرفیت ناوگان جابه‌جایی مسافر و اجرای طرح نوسازی ناوگان تاکسیرانی در این شهرستان تعداد ۶۰۴ دستگاه تاکسی نو خریداری و در ناوگان تاکسیرانی مورد استفاده عموم قرار می‌گیرد.

حمیدی با اشاره به اینکه عمر تاکسی‌ها حدود 8 سال است، افزود: در حوزه تاکسیرانی 2167 دستگاه تاکسی خطی، 156 دستگاه تاکسی بی‌سیم و 126 دستگاه تاکسی ون در 47 خط درون شهری و 20 خط برون‌شهری روزانه بالغ‌بر 16 هزار مسافر جابه‌جا می‌شود که با ورود تعداد 604 دستگاه تاکسی نوبه ناوگان حمل‌ونقل عمومی شهرستان، ناوگان تاکسیرانی بهتر از گذشته مورد استفاده عموم شهروندان قرار گیرد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار