همایش ملی پیشگیری از آسیب های اجتماعی در اراک برگزار می شود
کد خبر: 919097
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003r69
تاریخ انتشار: ۰۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۴
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی :
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: همایش ملی پیشگیری از آسیب های اجتماعی دهم و یازدهم مرداد ماه جاری در اراک برگزار می شود.

فتح الله حقیقی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی افزود: این همایش با حضور نمایندگان مردم استان مرکزی در مجلس شورای اسلامی، 12 معاون وزیر از وزارتخانه های مختلف و 31 مدیرکل دفاتر اجتماعی های استانداری های کشور برگزار می شود. 
وی ادامه داد: این همایش با هدف بررسی چگونگی بروز انواع آسیب های اجتماعی، عوامل موثر بر پیشگیری و یا کنترل و ارائه راهکارهای کاربردی در راستای کاهش آسیب های اجتماعی با بهره گیری از کارشناسان زبده وزارتخانه های مختلف انجام می شود. 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: با توجه به اینکه آسیب های اجتماعی یکی از مهمترین دغدغه های رهبر معظم انقلاب و ملت ایران اسلامی است، مسئولان باید برای پیشگیری و کنترل این مهم برنامه های کاربردی تدوین کنند. 
وی اضافه کرد: اگر چه مقابله با آسیب های اجتماعی در هر نقطه از کشور نیازمند برنامه ریزی مجزا و هدفمند است، اما برپایی همایش های کشوری با هدف تبادل تجربه و همچنین شناسایی نقاط قوت و ضعف استان های مختلف انجام می شود. 
حقیقی اظهار داشت: برنامه های مشاوره ای پیش از ازدواج با جدیت در استان مرکزی دنبال می شود و بر این اساس میزان طلاق از ابتدای امسال تا کنون بیش از 9 درصد کاهش داشته است‌. 
حقیقی افزود: برنامه های فرهنگی و اجتماعی استان در سال جاری با مشارکت 90 دستگاه اجرایی تدوین شده و بیش از 500 مدیرکل و معاون مدیر کل این برنامه کاربردی را امضا کرده اند. 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی اظهار داشت: شرح وظایف هر یک از دستگاه های اجرایی ارسال شده و نظارت هر چه بیشتر برای حسن انجام وظایف نیز برنامه ریزی شده است. 
وی یادآوری کرد: علاوه بر برنامه ریزی کارشناسی به منظور ایجاد اشتغال در نقاط مختلف استان، آیین نامه به کارگیری نیروهای بومی در بخش های صنعتی، معدنی و خدماتی نیز به فرمانداری ها ابلاغ شده است. 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار