پولی بیش از قیمت واقعی بازیکن  پرداخت نمی‌کنیم
کد خبر: 917265
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003qcb
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۷ - ۲۲:۴۳
واکنش مدیرعامل ترابوزان و حسرت فوتبال ایران
حضور دلال‌ها در انتقال مجید حسینی به ترابوزان اسپور، عصبانیت مدیرعامل این باشگاه ترکیه‌ای را به دنبال داشته، آن هم در شرایطی که سکوت برابر دلال‌ها و چشم بستن بر تاخت و تاز آن‌ها سال‌هاست که فوتبال ایران را به ورطه نابودی کشانده است!
دنيا حيدری
حضور دلال‌ها در انتقال مجید حسینی به ترابوزان اسپور، عصبانیت مدیرعامل این باشگاه ترکیه‌ای را به دنبال داشته، آن هم در شرایطی که سکوت برابر دلال‌ها و چشم بستن بر تاخت و تاز آن‌ها سال‌هاست که فوتبال ایران را به ورطه نابودی کشانده است!
در حالی که فصل مکاره نقل و انتقالات بار دیگر زمینه تاخت و تاز دلال‌ها در جا‌به‌جایی بازیکنان فوتبال در لیگ ایران را فراهم کرده و مدیران عامل باشگاه‌ها با بی‌توجهی به این مسئله، قرارداد‌هایی بی‌منطق با ارقامی هنگفت و نجومی به امضا می‌رسانند، اما رئیس باشگاه ترابوزان اسپور ترکیه با عصبانیت از دخالت واسطه‌ها و مشکلاتی که در مسیر انتقال مدافع ملی گوش استقلال به این تیم به وجود آورده‌اند، تأکید کرده که حاضر نیست بابت بازیکنی بیش از قیمت واقعی او پول بدهد: «در انتقال حسینی ۱۰۰ نفر به استقلال گفتند که با قیمتی بالا‌تر این بازیکن را به ترابوزان می‌فروشند، اما من اجازه نمی‌دهم کسی چنین کاری انجام دهد و مثل مدیران قبلی زیر بار انتقال‌هایی که دلال‌ها آن را هدایت می‌کنند، نمی‌روم.»
وی ادامه می‌دهد: «بسیاری سعی کردند قیمت این مدافع جوان را افرایش دهند، اما من هرگز زیر بار نمی‌روم، وقتی می‌توانم بازیکنی را با قیمت واقعی‌اش بخرم، برای او سه برابر هزینه نمی‌کنم. ترابوزان حسینی را با قراردادی سه ساله جذب می‌کند و به هیچ عنوان زیر بار امضای قرارداد یک ساله و قرضی نخواهد رفت.» احمت آقااوغلو، مدیرعامل باشگاه ترابوزان اسپور ترکیه در حالی از دخالت دلال‌ها در انتقال مدافع استقلال برآشفته و تأکید دارد که زیر بار حرف زور نمی‌رود و رقمی بیش از آنچه باید برای خرید این بازیکن هزینه نمی‌کند که مدیران عامل باشگاه‌های فوتبال ایران سال‌هاست با رویکردی کاملاً متفاوت، دست دلال‌ها را باز گذاشته‌اند و چشم بر سیر صعودی و صدالبته بی‌منطق قرارداد بازیکنان بسته‌اند تا فصل نقل و انتقلات به بهترین زمان برای جولان آن‌ها تبدیل شود.
بی‌مسئولیتی که دلیلی ندارد، جز اینکه هیچ یک از این مدیران از جیب خود هزینه نمی‌کنند که نگران حیف و میل‌ها باشند. آن‌ها به این دلیل که دست‌شان در جیب مردم است و از بیت المال هزینه می‌کنند، ابایی از اینکه مبالغی هنگفت و چند برابر قیمت واقعی یک بازیکن برای جذب او بپردازند، ندارند. واقعیتی که تازه‌ترین اعتراف افتخاری، مدیرعامل باشگاه استقلال با بیان اینکه ایفمارک مصدومیت جباری را تأیید کرده بود، اما با اصرار منصوریان، استقلال با این بازیکن قرارداد بست، اثبات می‌شود. قراردادی که بی‌تردید اگر افتخاری مجبور بود از جیب خود برای آن هزینه کند، هرگز زیر بار امضای آن نمی‌رفت!
عکس‌العمل مدیرعامل باشگاه ترابوزان اسپور حسرتی است که فوتبال ایران سال‌های سال است که به خود می‌بیند، عکس‌العملی که شاید هرگز از هیچ یک از مدیران باشگاه‌های ایران شاهد نبودیم تا جور حیف و میل‌ها و بی‌تدبیری‌های آن‌ها را بیت‌المال و مردم بکشند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار