پیش بینی افزایش 10 درصدی مصرف برق در استان مرکزی
کد خبر: 914278
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003pqQ
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۸
مدیر شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی عنوان نمود:
مدیر شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی گفت: این استان سال گذشته کمترین خاموشی را داشته و در تابستان امسال افزایش 10 درصد مصرف برق برای آن پیش بینی شده است.

مدیر شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی گفت: این استان سال گذشته کمترین خاموشی را داشته و در تابستان امسال افزایش 10 درصد مصرف برق برای آن پیش بینی شده است.

محمد اله داد مدیر شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی در همایش ساعت همدلی با ادارات در اراک، افزود: مدیریت مصرف برق در استان مرکزی سبب شد که در سال های 95 و 96 این استان رتبه اول را در کاهش مصرف انرژی به خود اختصاص دهد اما هنوز تا مصرف بهینه انرژی فاصله زیادی وجود دارد.
وی اظهار داشت: سال 94 نیز شرکت توزیع برق استان مرکزی با انجام کارهای فرهنگی موفق شد رتبه دوم کشور در مصرف بهینه را به خود اختصاص دهد.
مدیر شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی گفت: 60 درصد انرژی الکتریکی استان در بخش های صنایع و کشاورزی مصرف می شود و سهم ادارات در سبد مصرف 10 درصد و خانگی و تجاری 30 درصد است.
اله داد افزود: سال گذشته اوج مصرف برق در استان در سی ام تیرماه و کمترین مصرف، روز اول فروردین ماه به ثبت رسیده است.
وی اظهار داشت: مدیریت بهینه مصرف انرژی محدود به زمان نیست و فرهنگ صرفه جویی باید در طول سال با مشارکت طیف های مختلف جامعه انجام شود.
مدیر شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی گفت: نقش ادارات، نهادها و سازمان ها به عنوان مشترک باید در مصرف بهینه انرژی پررنگ تر شود.
اله داد افزود:ادارات مکلف شده اند که امسال برای جلوگیری از خاموشی 20 درصد مصرف انرژی خود را کاهش دهند.
وی خاطرنشان کرد: اوج مصرف انرزی الکتریکی در نهادهای دولتی از ساعت 11 تا 16 و در مصارف خانگی علاوه از ساعت 11 تا 22 است که باید با تدابیر موثر تلاش شود که مصرف در این ساعات کمتر شود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
مهمترین عناوین
آخرین اخبار