سرقت‌هاي طلايي پسرخاله‌هاي کابينت‌ساز
کد خبر: 902804
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003mrM
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۰
دو پسرخاله که در پوشش نصاب کابينت و ويترين، پول و طلاي شهروندان را سرقت مي‌کردند، سرانجام به دام پليس افتادند.

به گزارش خبرنگار ما، 17 فروردين‌ماه بود که مردي وارد کلانتري 146 حکيميه شد و ماجراي سرقت از خانه‌اش را گزارش داد. او گفت: 80 ميليون تومان پول و طلا از خانه‌اش سرقت شده است. وقتي پرونده به دستور بازپرس شعبه 8 دادسراي ناحيه 4 تهران به پايگاه چهارم پليس آگاهي تهران فرستاده شد، کارآگاهان در بررسي صحنه سرقت متوجه شدند که سارق يا سارقان بدون هيچ‌گونه تخريبي وارد شده‌اند و بدون به‌ هم ريختگي لوازم داخل خانه اقدام به سرقت کرده‌اند. مرد صاحبخانه گفت که در چند روز گذشته اصلاً خانه را ترک نکرده‌ است. تحقيقات در اين باره ادامه داشت تا اينکه گزارش مشابهي به کارآگاهان پليس رسيد. اعضاي اين خانواده هم به پليس گفتند که در چند روز گذشته خانه را ترک نکرده‌اند.
در شاخه ديگري از تحقيقات، کارآگاهان در تحقيق بيشتر از دو مالباخته متوجه شدند که سرقت از خانه‌هاي‌شان بعد از تعويض کابينت و ويترين خانه‌ رقم خورده است. آنها گفتند که براي تعويض کابنيت‌هاي خانه به سراغ نيازمندي‌هاي روزنامه رفته‌اند و با آنها تماس گرفته‌اند. مشخصاتي هم که دو مالباخته از کابينت‌سازان به پليس داده بودند، نشان داد که کابينت‌سازان دو پسرخاله هستند که به عنوان مظنون تحت تعقيب قرار گرفتند.
کارآگاهان سرانجام مخفيگاه دو پسرخاله را در خيابان پيروزي شناسايي كردند و آنها را بازداشت و از مخفيگاه‌شان مقداري از لوازم سرقتي را کشف کردند. در حالي که تحقيقات از دو متهم در جريان بود، شکايت مشابهي به پليس گزارش شد. شاکي بعد از حضور در اداره پليس گفت: بعد از اينکه دو کابينت‌ساز از خانه‌اش خارج شدند، متوجه شده که 25 ميليون تومان پول و طلا از خانه‌اش به سرقت رفته است. او بعد از مواجهه با دو پسرخاله آنها را شناسايي کرد. سعيد 30 ساله و بهزاد 24 ساله در بازجويي‌ها به سرقت‌هاي سريالي‌شان به اين شيوه اعتراف کردند و گفتند كه اشياي قيمتي را از طريق سايت ديوار به فروش مي‌رساندند. سرهنگ کارآگاه فخرالدين افراسيابي، رئيس پايگاه چهارم پليس آگاهي تهران بزرگ گفت كه تحقيقات از متهمان براي شناسايي جرايم بيشتر در جريان است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار