148 کیلومتر از راه‌های روستایی لرستان آسفالت شد
کد خبر: 902007
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003meV
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۶
مدیر ساخت و توسعه راه‌های اداره کل راه و شهرسازی لرستان از بهسازي و آسفالت 148 کیلومتر از راه‌های روستایی لرستان خبر داد.

صادق مریدی با اشاربه اينکه عملیات اجرایی پروژه چهارخطه پلدختر-خرم‌آباد فعال است، گفت: در مجموع 24 کیلومتر از پروژه مذکور در دست ساخت بوده که چهار کیلومتر آن آماده آسفالت است؛ سال گذشته نیز 10 کیلومتر زیربار ترافیک رفته است.

مدیر ساخت و توسعه راه‌های اداره کل راه و شهرسازی لرستان ادامه داد: در حال حاضر برای تکمیل پروژه چهارخطه پلدختر-خرم‌آباد مشکل اعتباری وجود دارد. اعتباری که برای چهارخطه خرم‌آباد-پلدختر، خرم‌آباد-بروجرد و خرم‌آباد-کوهدشت درنظر گرفته شده است 15 میلیارد تومان است.

 وي با اشاره به اينکه در تلاش هستیم باند دوم محور پلدختر را اجرایی کنیم و این مهم در ردیف بودجه ملی قرار گرفته است، گفت: در تلاش هستیم امسال 15 کیلومتر از محور پلدختر نیز زیر بار ترافیک برود. مریدی با بیان اینکه سال گذشته 148 کیلومتر از راه‌های روستایی استان بهسازی و آسفالت شدند، افزود: همچنین 55 کیلومتر از راه‌های اصلی استان اتمام و زیر بار ترافیک رفتند.

مدیر ساخت و توسعه راه‌های اداره کل راه و شهرسازی لرستان بیان کرد: امسال در تلاش هستیم پل کشکان-محور کوهدشت زیر بار ترافیک برود؛ همچنین تقاطع‌هایی را در کمربندی خرم‌آباد اجرا کردیم. علاوه بر اين عملیات اجرایی محور پلدختر را ادامه خواهیم داد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار