اسماعیل‌پور: همه چیز در فوتسال خاموش است
کد خبر: 901522
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003mWg
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۲
بازیکن تیم ملی فوتسال ایران می‌گوید بعد از تعطیلی لیگ برتر، فوتسال ایران «آف» می‌شود و تکلیف باشگاه‌ها مشخص نیست. وی به انتشار تصویرش در زمین کشاورزی واکنش نشان داد.

احمد اسماعیل پور در گفتگو با خبرنگار مهر، به شرایطش بعد از اتمام لیگ برتر فوتسال و قهرمانی با تیم ملی در جام ملتهای آسیا پرداخت و تاکید کرد که فعلا منتظر تعیین وضعیت باشگاه ها برای فصل آینده است. این بازیکن به تصویر منتشر شده اش هنگام شالیکاری در شالیزار هم واکنش نشان داد و از صحبت درباره اتفاقات بعد از جام ملتها خودداری کرد.

مشروح این گفتگو در ذیل می آید:

* خبرگزاری مهر - آقای اسماعیل پور! در حال حاضر و بعد از بازگشت از جام ملتهای آسیا به چه کاری مشغول هستید؟

- احمد اسماعیل پور: طبق معمول بعد از لیگ، همیشه مسابقات چند ماه تعطیل می شود تا مجددا مسابقات از سر گرفته شود. من هم مثل بقیه بازیکنان مدتی را استراحت و سپس تمرینات انفرادی را آغاز کردم تا وضعیت تیم ها مشخص شود.

* شما چند سال در تیم گیتی پسند حضور داشتید. آیا سال آینده هم در این تیم بازی می کنید؟

- قراردادم با گیتی پسند تمام شده و بازیکن آزاد هستم. باید دید تکلیف گیتی پسند چه می شود. شنیده ام که این تیم در لیگ بعد حضور دارد و برای قهرمانی بسته می شود. اول باید تکلیف سرمربی مشخص شود. در شرایط فعلی همه چیز در فوتسال «OFF» است و فقط بحث گیتی پسند نیست. تازه گیتی پسند نسبت به بقیه باشگاه ها حرفه ای تر است و زودتر کارش را شروع می کند.

* چند روز پیش تصویری از شما در حال شالیکاری منتشر شد.

- فکر نمی کردم این تصویر تا این حد بازتاب داشته باشد. برای تفنن و کمک به زمین کشاورزی پدرم رفته بودم. الان هم دوره کاشت است. واقعا کشاورزی شغل سختی است.

* آیا بعد از قهرمانی در جام ملتهای آسیا پاداش خود را دریافت کردید؟

- قول داده بودند مبلغ 22 میلیون تومان قبل از عید به عنوان پاداش بدهند. آقای تاج این قول را داده بود ولی هنوز که پولی پرداخت نشده است. نه تنها پاداش قهرمانی در آسیا، بلکه سکه های عنوان سومی در جهان را هم به ما نداده اند.

* مگر به تیم ملی قول سکه هم داده بودند؟

- شنیده ام همانند مسابقات آسیایی که به عنوان دارها سکه می دهند، برای سکوهای جهانی هم سکه می دهند ولی مثل اینکه خبری نیست. متاسفانه فوتسال هیچ موقع دیده نشده است. این مسائل انگیزه بازیکنان را کم می کند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار