نيروهاي مسلح ملزم به خريد كالاهاي ايراني شدند
کد خبر: 901465
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003mVl
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۴

دستيار و مشاور عالي فرمانده معظم كل قوا از ارسال بخشنامه به نيروهاي مسلح براي خريد كالاي ايراني خبر داد و گفت: چنانچه كالاي خارجي كه مشابه داخلي آن موجود است، خريداري شود بودجه آن پرداخت نمي‌شود.
سردار سرلشكر پاسدار سيديحيي صفوي در حاشيه مراسم نوزدهمين سالگرد شهادت امير سپهبد علي صياد شيرازي و گراميداشت 110 شهيد شاخص نيروهاي مسلح در پاسخ به سؤالي درباره كمك نيروهاي مسلح به تحقق شعار سال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از كليدي‌ترين و شايد اصلي‌ترين بحث اقتصاد مقاومتي شاخصه‌اي است كه مقام معظم رهبري در سخنراني خود در مشهد مقدس بدان اشاره فرمودند و آن اين است كه مردم ما كالاي ايراني مصرف كنند.
وي افزود: در اين راستا لازم است از توليدكنندگان و مصرف‌كنندگان حمايت شود؛ يعني بايد كالاهايي ساخته شود که با كالاي مشابه خارجي از نظر كيفيت و قيمت قابل مقايسه باشد. در اينجا نقش سازمان استاندارد حائز اهميت است؛ به عنوان مثال اگر اين سازمان فعال باشد، استانداردي مشخص مي‌كرد تا خودروي داخلي و خارجي در يك كيفيت باشد.
سرلشكر صفوي بيان كرد: به نيروهاي مسلح بخشنامه شده است كه فقط محصولات داخلي خريداري شود؛ چنانچه كالاي خارجي كه مشابه داخلي آن موجود است، خريداري شود بودجه آن پرداخت نمي‌شود. نيروهاي مسلح، كارمندان دولت و خانواده‌هاي آنها اگر كالاي ايراني مصرف كنند، نقطه تحولي در حمايت از كالاي ايراني به وجود مي‌آيد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار