پس گرفتن استعفا در گود زورخانه
کد خبر: 901344
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003mTo
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۶
داستان اظهارات صریح و بی پرده رسول خادم و در نهایت استعفای او از فدراسیون کشتی به پایانی خوش نزدیک شد و او حالا در آستانه بازگشت است.

به گزارش خبرنگار مهر، دومین مجمع فدراسیون کشتی روز گذشته با ریاست محمدرضا داورزنی و با حضور تمامی اعضای مجمع برگزار شد که این نشست نیز همچنان حکایت از بازگشت رسول خادم داشت. هر چند رسول خادم طبق پیش بینی ها در این نشست حضور نیافت، اما برخی اعضای مجمع و پیشکسوتان به سادگی از مواضع خود کوتاه نیامده و شب گذشته بلافاصله بعد از نشست مجمع، سرزده به زورخانه نامجو رفتند تا به قول معروف خادم را غافلگیر کنند.

بدین ترتیب خادم در محاصره موسپیدان گوش‌شکسته قرار گرفت و در نهایت راضی شد تا روز یکشنبه هفته آتی به فدراسیون کشتی بازگردد. بازگشتی که بعد از حدود یکماه و نیم از زمان رفتنش از فدراسیون صورت می گیرد و به ادامه اجرای برنامه های مدون کشتی می انجامد.

هر چند پاسخ مثبت خادم به درخواست پیشکسوتان و اعضای مجمع مبنی بر بازگشت توانست بسیاری از دغدغه های اهالی کشتی را برطرف کند، اما نباید فراموش کرد تهدیدهای بین المللی و هشدارهای رئیس فدراسیون همچنان به قوت خود باقی است. مطمئنا بازگشت خادم به معنای پایان مشکلات این رشته و اعلام حمایت قاطع وزارت ورزش از فدراسیون تلقی نخواهد شد و آنچه مسلم است این آرامش و پایان خوش می تواند شکننده و موقتی باشد.

البته داورزنی به عنوان نماینده وزارت ورزش در مجمع روز گذشته فدراسیون کشتی تا توانست از حمایت های مالی و معنوی از این رشته مدال آور و پرافتخار گفت و بارها تاکید کرد همواره از فعالیت فدراسیون ها به خصوص کشتی که در آستانه بازیهای آسیایی و رقابتهای جهانی حمایت خواهد کرد. وی حتی اختلافات وزارت ورزش با فدراسیون کشتی را هم نوعی حاشیه سازی خواند و صراحتا ایجاد زاویه میان برخی فدراسیون ها و وزارتخانه را کار غیرمنطقی و نا درستی خواند.

طبیعتا با توجه به بازگشت دوباره خادم و اظهارات داورزنی باید در انتظار فصل تازه ای از تعاملات و همکاری های فی مابین باشیم، چراکه معاون وزیر ورزش بارها در نشست روز گذشته خود با اعضای مجمع به این موضوع اشاره و بر آن تاکید کرد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار