تعرض به حريم مردم درپیام‌رسان‌ داخلی حرام شرعي است
کد خبر: 901274
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003mSg
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۴
رهبر معظم انقلاب در ديدار جمعي از مسئولان و مديران نظام:

حضرت آيت‌الله خامنه‌اي، رهبر معظم انقلاب اسلامي ظهر ديروز در ديدار جمعي از مسئولان و مديران نظام با تبريك اعياد و ماه رجب، اين ايام مبارك را فرصت‌هايي برجسته براي عبادت و توسل خواندند و افزودند: كليد حل مشكلات، «دعا، ياد خدا و اصلاح دل‌ها» است و ماه رجب عيد كساني است كه قصد اصلاح قلوب خود را دارند.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري، حضرت آيت‌الله خامنه‌اي با تأكيد بر لزوم ايستادگي مسئولان بر اهداف اسلام و جمهوري اسلامي، گفتند: «تقوا» و «اجتناب از گناه، خيانت و دنياطلبي» كه عامل ايستادگي، و براي مسئولان از اوجب واجبات است، در گرو تقويت ارتباط با خداست.
ايشان با يادآوري روحيه انقلابي و خدمتگزارانه حاكم بر مديران كشور در دهه 60، خطاب به مسئولان خاطرنشان كردند: آيا آن احساسات و رفتارهاي تحسين‌برانگيز را به ياد داريد؟ آيا آن بي‌اعتنايي به مال دنيا و اهتمام به خدمت را به‌ياد داريد؟ اشكال كار اين است كه گاهي آن ارزش‌ها فراموش مي‌شود. رهبر انقلاب اسلامي راه جلوگيري از مبتلا شدن به غفلت و سقوط تدريجي را مراقبه خواندند و افزودند: همه ما مسئولان در جمهوري اسلامي احتياج به تعمير قلب خود داريم، زيرا جمهوري اسلامي بر اساس اهداف و آرمان‌هاي مهمي همچون توحيد و شريعت الهي، عدالت، آزادي و استقلال به وجود آمده و با حكومت‌هاي متعارف در دنيا متفاوت است. حضرت آيت‌الله خامنه‌اي در بخش ديگري از سخنانشان با تأكيد بر لزوم ساماندهي فضاي كسب و كار به‌عنوان زيربناي اقتصاد كشور، افزودند: انجام اين كار جزو وظايف ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي است و آن ستاد نيز پيگير حل مشكلات است اما بايد كار با نيرو و انگيزه جوانانه دنبال و پيگيري شود. ايشان همچنين با ابراز خرسندي از تبديل شدن مطالبه ايجاد پيام‌رسان‌ها و شبكه‌هاي اجتماعي داخلي به مطالبه‌اي عمومي، گفتند: مسئولان بايد امنيت و حريم داخلي مردم و كشور را حفظ كنند. تعرض به امنيت و حريم داخلي مردم «حرام شرعي» است و نبايد انجام شود. رهبر انقلاب اسلامي افزودند: متصديان كار در دستگاه‌هاي دولتي و قضايي مراقبت كنند تا حريم داخلي زندگي مردم و اسرار آنها محفوظ بماند.
پيش از سخنان رهبر انقلاب اسلامي، جهانگيري معاون اول رئيس‌جمهور به نمايندگي از مسئولان، انتخاب شعار «حمايت از كالاي ايراني» را براي سال 1397، عالمانه و دقيق خواند و افزود: اگر اين شعار را عملياتي كنيم، اشتغال، رفاه و درآمد مردم افزايش خواهد يافت.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار