109 طرح در شهرک های صنعتی استان مرکزی مورد بهره برداری قرارگرفت
کد خبر: 901000
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003mOG
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۰
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان مرکزی:
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان مرکزی گفت: 109 طرح تولیدی با سرمایه چهار هزار و 182 میلیارد ریال در سال گذشته توسط بخش خصوصی در شهرک های صنعتی این استان به بهره برداری رسید.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان مرکزی گفت: 109 طرح تولیدی با سرمایه چهار هزار و 182 میلیارد ریال در سال گذشته توسط بخش خصوصی در شهرک های صنعتی این استان به بهره برداری رسید.

ک های صنعتی استان مرکزی افزود: با آغاز به کار این واحدهای صنعتی در مجموع 2 هزار و 200 فرصت شغلی پایدار در سال گذشته در این استان ایجاد شده است.
وی توضیح داد: علاوه بر ایجاد این فرصت های شغلی مستقیم شمار زیادی کارسازی در واحدهای تولیدی پایین دستی و همکار این واحدها نیز صورت گرفته است. 
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان مرکزی خاطرنشان کرد: 196 قرارداد واگذاری زمین در سال گذشته در شهرک های صنعتی این استان منعقد شده است که در این قالب هزار و 146 هکتار زمین به متقاضیان تحویل شد. 
آمره بیان کرد: 283 کارگاه آموزشی، مشاوره خدمات فناوری و فنون جهانی کسب و کار پارسال در شهرک های استان برگزار شد که بیش از 10 هزار نفر در این دوره های آموزشی شرکت کردند. 
وی اظهار کرد:بیش از 700 میلیارد ریال اعتبارات عمرانی نیز در سال گذشته برای تامین زیرساخت های شهرک های صنعتی استان مرکزی جذب شد.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان مرکزی گفت: 12 شرکت دانش بنیان پارسال در این استان به ثبت رسیده و 20 شرکت مستعد نیز در این عرصه شناسایی شده است. 
آمره ادامه داد: صادرات سه هزار و 770 دلاری، ایجاد 2 کنسوسیوم صادراتی، 14 برنامه توسعه بازار، برگزاری 13 تور صنعتی برای 400 فعال صنعتی، استقرار سه واحد نمایندگی بیمه، صدور 67 فقره بیمه نامه برای صنایع کوچک، حمایت از سه پایان نامه مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری و صادرات 19 هزار و 559 دلار محصولات صنایع کوچک از مهمترین اقدامات شهرک های صنعتی در سال گذشته است. 
وی، ایجاد 20 هکتار فضای سبز، اتصال 279 واحد تولیدی به شبکه فاضلاب، تامین آب به میزان 60 لیتر بر ثانیه، تامین برق به میزان 54 مگاوات و صدور سند ثبتی برای 137 هکتار زمین از دیگر اقدامات شهرک های صنعتی این استان در سال گذشته عنوان کرد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی