وعده جدید در خصوص زمان اتمام مسکن مهر
کد خبر: 900738
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003mK2
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۷
در حالی معاون وزیر راه و شهرسازی اواسط بهمن پارسال اظهارات رئیس‌جمهوری برای اتمام مسکن مهر تا پایان سال ۹۶ را تبلیغاتی اعلام کرد که وی وعده ای جدید در خصوص زمان اتمام پروژه‌های این طرح داده است.
 
تسنیم: حمیدرضا عظیمیان در جدیدترین اظهارنظر درباره پروژه‌های مسکن مهر گفته است: حدود ۹۰ هزار واحد مسکن مهر باقیمانده که در دستور کار -اتمام- امسال سازمان ملی زمین و مسکن قرار دارد.

وی ۱۶ بهمن سال گذشته در اظهاراتی عجیب با تبلیغاتی خواندن وعده رئیس‌جمهوری برای اتمام مسکن مهر در پایان سال ۹۶ گفته بود: امسال (سال ۹۶) ۱۲۲ هزار و ۴۵۲ واحد مسکن مهر در برنامه بود که ۹۱ هزار و ۳۳۸ واحد اجرا و از این تعداد ۷۳ هزار واحد تحویل شده است.

وی تصریح کرد: فکر می‌کنیم تا پایان سال آینده پروند مسکن بسته شود، بالغ بر ۱۱۳۶۸۷ واحد در برنامه تکمیل و اتمام در سال ۹۷ قرار دارد.

وی در پاسخ به پرسش تسنیم مبنی بر این که رئیس جمهوری وعده اتمام مسکن مهر را تا پایان امسال (۹۶) را داده اند، گفت: اظهارات رئیس جمهوری بیشتر جنبه تبلیغاتی داشت. -تاخیر در تکمیل- یک بخشی از واحد‌های مسکن مهر نه تقصیر رئیس جمهوری است، نه وزیر راه و نه سازمان ملی زمین و مسکن. بخشی از این‌ها در محاکم شکایت دارد که بیشتر مربوط به تعاونی‌ها و خودمالکی است. بخشی از مشکلات مربوط به تاسیسات زیربنایی مانند آب و برق و ... است و تعدادی هم واحد بدون متقاضی داریم.

عظیمیان بیان کرد: ۱.۲ میلیون واحد مربوط به سازمان ملی زمین و مسکن بوده که حدود ۹۰ درصد آن به اتمام رسیده و ۱۱۳ هزار واحد باقیمانده نیز سال آینده به پایان می‌رسد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار