صهيونيست‌ها زباني جز زبان زور نمي‌فهمند
کد خبر: 900687
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003mJD
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۲
خطيب نماز جمعه تهران:
خطيب نماز جمعه تهران با تأكيد بر اينكه بايد از مبارزان فلسطيني و مقاومت حمايت كرد، گفت: جز زبان زور و زبان مقاومت، زبان ديگري جواب صهيونيست‌ها را نمي‌دهد.

به گزارش تسنيم، آيت‌الله سيداحمد خاتمي، خطيب نماز جمعه اين هفته تهران با بيان اينكه مسئله جنايات رژيم غاصب صهيونيستي در غزه همچنان موضوع روز است، گفت: فلسطيني‌ها راهپيمايي حق بازگشت انجام دادند اما صهيونيست‌ها آنها را به گلوله بستند كه تاكنون 20 نفر كشته و بيش از هزار نفر مجروح شده‌اند. وي با بيان اينكه خونخواري در ذات رژيم صهيونيستي است، ادامه داد: گويا اين جنايتكاران تا زماني كه خونخواري نكنند نئشه نمي‌شوند، جواب اين رژيم جز با زور نيست. خطيب نماز جمعه اين هفته تهران با تأكيد بر اينكه بايد از مبارزان فلسطيني و مقاومت حمايت كرد، افزود: جز زبان زور و زبان مقاومت، زبان ديگري جواب صهيونيست‌ها را نمي‌دهد. آيت‌الله خاتمي با اشاره به اينكه در حدود 70 سال اشغال فلسطين مذاكرات و نشست‌هاي فراواني صورت گرفته، اظهار داشت: نه تنها اين نشست‌ها و گفت‌وگوها از آوارگي اين آوارگان نكاسته است، بلكه بر آن افزوده و سبب شده رژيم صهيونيستي جري‌تر شود. در اين مقطع سخن گفتن با اين رژيم فريبكار نه تنها خطاي استراتژيك است بلكه يك خيانت بزرگ است. وي با بيان اينكه جهان اسلام نسبت به كشتار فلسطينيان از سوي رژيم صهيونيستي واكنش نشان دهد، گفت: غيرت مسلماني و عربي اقتضا مي‌كند كه كشورهاي مسلمان در برابر رژيم صهيونيستي واكنش نشان دهند و كشورهاي به اصطلاح عربي نيز نبايد سكوت كنند، سكوت آنها خيانت به قرآن است.
خطيب نماز جمعه اين هفته تهران افزود: آنچه در اين بين مورد تعجب است اين است كه برخي از مفتي‌هاي دين‌فروش در عربستان تظاهرات در دفاع از غزه را بدعت و حرام دانستند و سخنگوي رژيم صهيونيستي نيز به استقبال اين كلام رفته است اما قرآن در اين باره مي‌گويد اين حركت آنها ضداسلامي است.
آيت‌الله خاتمي با بيان اينكه مسئولان رژيم صهيونيستي اعلام كردند كه تا پايان سال ميلادي به حزب‌الله حمله مي‌كنيم، ادامه داد: اگرچه غيورمردان حزب‌الله جواب كوبنده‌اي به آنها داده‌اند اما بايد به مسئولان رژيم صهيونيستي گفته شود شما يكي دو بار شانس‌تان را آزموديد و حزب‌الله با موشك‌هاي 70 كيلومتري خود تل‌آويو و حيفا را تبديل به شهر اشباح كرد، امروز حزب‌الله قوي‌تر از گذشته است و اگر مي‌خواهيد حيفا و تل‌آويو با خاك يكسان شود يك بار ديگر شانس خود را آزمايش كنيد. خطيب نماز جمعه اين هفته تهران تصريح كرد: اين روزها اراجيف زيادي از جوانك ناپخته سعودي به گوش مي‌رسد، لكه ننگ به رسميت شناختن موجوديت رژيم صهيونيستي و اعلام آن كمي جديد است البته رژيم عربستان چند سال است كه با رژيم صهيونيستي همكاري‌هاي پشت پرده داشته است. وي با بيان اينكه رژيم عربستان رژيم مجرم است و در دادگاه صالحه اسلامي بايد به محاكمه كشيده شود، گفت: مسئولان رژيم عربستان خائن به حرمين شريفين هستند و پايه‌گذار تمام گروه‌هاي تكفيري و تروريستي هستند و در هر جايي كه انفجاري صورت مي‌گيرد و عمليات انتحاري انجام مي‌شود يك پايش پول‌هاي قارون اين منطقه است. خطيب نماز جمعه اين هفته تهران با بيان اينكه دست مسئولان عربستان به خون هزاران انسان بي‌گناه آلوده است، اظهار داشت: جناياتي كه در يمن صورت گرفته لكه ننگي براي اينها است.
معاون هماهنگ‌كننده ارتش جمهوري اسلامي ايران نيز در سخنان پيش از خطبه‌هاي نمازجمعه با بيان اينكه ما براي افزايش توان دفاعي خود از كسي اجازه نمي‌گيريم، گفت: ما براي حفظ و ارتقاي جايگاه خود در سطح جهان بايد توان دفاعي‌مان را بالا ببريم و بايد قدرت‌سازي كنيم. دريادار حبيب‌الله سياري گفت: شعارهاي اصلي انقلاب اسلامي استقلال، آزادي، جمهوري اسلامي است و پس از پيروزي انقلاب اسلامي همه دشمنان جمهوري اسلامي ايران كه با اين سه شعار و دستاورد مخالفت داشتند، يعني استقلال و آزادي و جمهوري اسلامي را براي ما نمي‌خواستند، درصدد برآمدند تا اين سه دستاورد را از ما بگيرند و انقلاب ما را با شكست مواجه كنند. وي افزود: دشمنان ما در ابتداي انقلاب با ايجاد اختلافات قومي و مذهبي و بعد از آن با ايجاد موج ترور در كشور سعي داشتند در مقابل پيشرفت انقلاب اسلامي بايستند و 17 هزار نفر شهداي ترور نتيجه اين اقدامات دشمنان ما است، اما در هيچ يك موفق نشدند و پس از آن جنگ هشت ساله را بر ملت ايران تحميل كردند و به بركت خون شهدا است كه ما توانستيم انقلاب و كشورمان را حفظ كنيم. سياري خاطرنشان كرد: امروز كشور ما در وضعيت بسيار مطلوب و درخشاني قرار دارد، جايگاه جمهوري اسلامي ايران، جايگاه رفيع در سطح جهان است. امروز كسي نمي‌تواند موقعيت جمهوري اسلامي ايران را در تصميمات جهاني ناديده بگيرد. جمهوري اسلامي ايران حرف حق را دنبال مي‌كند ما براي حفظ و ارتقاي اين جايگاه بايد توان دفاعي‌مان را بالا ببريم و بايد قدرت‌سازي كنيم. بايد توان بازدارندگي كشور را بالا ببريم و آن قدر توان دفاعي كشور را بالا ببريم كه هيچ‌كس به خودش اجازه ندهد به منافع ما آسيبي وارد كند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار