اولين حادثه هولناك سال جديد با 11 كشته
کد خبر: 900321
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003mDJ
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۰
پسر 17 ساله در جريان اختلاف با شوهر‌خاله‌اش دست به حادثه آتشين زد
آتش‌افروزي پسر نوجوان در يكي از قهوه‌خانه‌هاي شهرستان اهواز اولين حادثه هولناك در سال جديد را با 11‌كشته و 13‌زخمي رقم زد.

به گزارش خبرنگار ما، ساعت ۱:۰۵ بامداد روز گذشته آتش‌نشانان شهر اهواز از حادثه آتش‌سوزي در قهوه‌خانه «نوارس» در خيابان كيان اين شهر با خبر شده و به سرعت در محل حاضر شدند. آتش‌نشانان همزمان با ايمن كردن محل متوجه شدند كه در قهوه‌خانه قفل شده و عده‌اي داخل آن ميان شعله‌هاي سركش آتش گرفتار شده‌اند. آنها همزمان با گشودن در، موفق به مهار شعله‌هاي آتش شدند. در اولين بررسي‌ها معلوم شد 10نفر از افراد حاضر در قهوه‌خانه به علت شدت جراحت ناشي از سوختگي جانشان را از دست داده‌اند. 14‌نفر ديگر از جمله دو آتش‌نشان كه دچار جراحت و دود گرفتگي شده بودند به سرعت به بيمارستان‌هاي شهر منتقل شدند. لحظاتي بعد از بيمارستان خبر رسيد كه يكي از مجروحان كه جواني 19‌ساله به نام هاشم بود به علت شدت سوختگي جانش را از دست داده است. در تحقيقات اوليه معلوم شد كه حادثه به صورت عمدي رقم خورده است، بنابراين كارآگاهان پليس عامل حادثه را كه پسري 17‌ساله بود شناسايي و چهار ساعت بعد او را در مخفيگاهش بازداشت كردند. در بررسي‌هاي اوليه مشخص شد متهم كه كارگر اخراجي و از بستگان مالك قهوه‌خانه بود براي انتقام‌جويي ابتدا اقدام به پاشيدن بنزين در محل و سپس ايجاد حريق كرده و بعد از قفل كردن در قهوه‌خانه از محل گريخته است. متهم در اولين بازجويي‌ها به جرمش اعتراف كرد و گفت: به خاطر اختلافي كه با شوهرخاله‌ام كه مدير قهوه‌خانه بود، داشتم حادثه آتشين را رقم زدم.
سرهنگ محمد صفري، فرمانده انتظامي اهواز گفت: متهم پس از اعتراف به محل حادثه منتقل شد و صحنه جرم را بازسازي كرد. او گفت: تحقيقات بيشتر در اين باره جريان دارد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار