احمدي‌نژاد با تداوم مسير فعلي از ريزش‌هاي انقلاب خواهد بود
کد خبر: 900207
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003mBT
تاریخ انتشار: ۱۳ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۳
سرپرست وزارت كشور در دولت نهم:

اگر آقاي احمدي‌نژاد به مسيري كه در پيش گرفته ادامه دهد، جزو ريزش‌هاي انقلاب خواهد بود و به نظر من اگر وي توبه كند و به دامان نظام و انقلاب بازگردد، مردم بزرگوار ايران زمينه را براي جبران مشكلاتي كه وي به وجود آورده، فراهم خواهند كرد.
سيدمهدي هاشمي، سرپرست وزارت كشور در دولت احمدي‌نژاد در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به اقدامات اخير محمود احمدي‌نژاد و نحوه رفتار وي در اعتراض به برخي مسائل گفت: ما اين پستي و بلندي‌ها را در طول تاريخ و نقاط مختلف انقلاب توسط مسئولان و مديران مختلف شاهد بوده‌ايم و مديران بخش‌هاي اجرايي، نمايندگان، وزرا و... در بسياري از موارد در غربال انقلاب غربالگري شدند. ما ضمن اينكه در طول تاريخ رويش‌هاي زيادي را داشتيم، ريزش‌هايي را هم داشته‌ايم. وي افزود: متأسفانه آقاي احمدي‌نژاد به سمتي حركت مي‌كند كه يكي از افرادي باشد كه در اين نظام و انقلاب غربالگري شوند و اگر اين تصميم را نگيرد كه به آغوش و دامان انقلاب و رهبر انقلاب بازگردد، بعيد نيست كه ما شاهد موضوع باشيم كه يكي ديگر از ريزش‌هاي انقلاب را در مورد آقاي احمدي‌نژاد شاهد باشيم. سرپرست وزارت كشور در دولت نهم اظهار داشت: جاي تأسف دارد كه در طول انقلاب شاهد ريزش‌ها بوده و تجربيات لازم را از فراز و فرودها در طول انقلاب در اختيار دارد، از اين تجربه استفاده نكند و ما شاهد باشيم يكي ديگر از كساني كه در اين انقلاب همراه و همكار بوده، به لبه پرتگاه نزديك شود.
هاشمي خاطرنشان كرد: من اميدوارم كه آقاي احمدي‌نژاد به خود بيايد و كلاه خود را قاضي كند و تا قبل از اينكه راهي براي بازگشت نباشد، از ادامه اين مسير خودداري كند. وي افزود: هرچند بعضي از مواردي كه آقاي احمدي‌نژاد ممكن است به آن انتقاد داشته باشد، واقعيت داشته باشد، اما مسيري كه وي براي اين انتقاد در پيش گرفته مسير صحيحي نيست و پيش از آنكه به ديگران آسيب بزند، خودش را تخريب خواهد كرد و موجب سوءاستفاده دشمنان ما خواهد شد. سرپرست وزارت كشور در دولت احمدي‌نژاد اظهار داشت: ما هميشه بايد در برابر دشمنانمان وحدت و انسجام لازم را داشته باشيم و اگر هم لازم باشد خودمان را فدا كنيم، نبايد اجازه دهيم خدشه‌اي به نظام و انقلاب وارد شود؛ چراكه ما خون‌هاي بسيار زيادي را داده‌ايم و امروز آقاي احمدي‌نژاد در اين ميدان بايد خودي نشان دهد و سريع‌تر مسير خودش را اصلاح كند. هاشمي در پايان گفت: به نظر مي‌رسد امروز هم اگر ايشان توبه كند و تجديد بيعتي را با نظام و انقلاب داشته باشد، مردم ايران آن‌قدر بزرگوار هستند كه زمينه‌اي را براي جبران مشكلاتي را كه وي به وجود آورده، فراهم كنند و بتواند به آغوش ملت بازگردد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار