۱۲۰ تخت به مجموعه تخت‌های مراکز اقامتی کاشان اضافه شد
کد خبر: 900114
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003m9y
تاریخ انتشار: ۱۳ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۲
معاون استاندار و فرماندار ویژه کاشان از اضافه شدن ۱۲۰ تخت به مجموعه تخت‌های اقامتی کاشان و آمادگی کامل برای پذیرایی از مسافران داخلی و گردشگران خارجی در نوروز ۱۳۹۷ خبر داد .

فرماندار ویژه کاشان  از آمادگی کامل کاشان برای پذیرایی از مسافران داخلی و گردشگران خارجی در نوروز 1397 خبر داد و افزود: 120 تخت به مجموعه تخت های اقامتی کاشان برای گردشگران افزوده شده و بنابر مصوبه ستاد خدمات سفر این شهرستان، استفاده از ظرفیت و مشارکت مردم در برنامه ریزی ها و افزایش رضایتمندی شهروندان در دستور کار استوی حمید رضا مومنیان با اشاره به نرخ بیکاری 17 درصدی دانش آموختگان دانشگاهی کاشان و یا فعالیت افراد در رشته های شغلی غیرمرتبط افزود: پارک های علم و فناوری مسیر ایمنی برای ایجاد توسعه هستند که فرصت های جدید اشتغال برای دانش آموختگان دانشگاه ها فراهم می کنند.

حمید رضا مومنیان اظهار داشت: جمهوری اسلامی به دنبال جامعه دانش محور است تا در نهایت جامعه علمی و تصمیم گیری ها مبتنی بر علم باشد که این راستا از سال 1394 افزایش ارتباط دانشگاه و جامعه مورد تاکید قرار گرفت.

فرماندار کاشان در ادامه گفت: تفاهم نامه راه اندازی پارک علم و فناوری غیاث الدین جمشید کاشانی نیز در این راستا پیش تر امضا شد تا شرکت های خصوصی دانش بنیان و مرکزهای رشد منطقه بتوانند با استقرار در محدوده پارک، از مزیت هایی مانند معافیت های مالیاتی و تسهیلات دولتی بهره ببرند .

مومنیان بیان کرد: ساختمانی برای استقرار شرکت های دانش بنیان در مرحله نخست در نظر گرفته می شود و در گام بعد 40 هکتار از زمین های بین دانشگاه کاشان و شهرک صنعتی برای راه اندازی پارک علم و فناوری اختصاص خواهد یافت.

وی گفت:پیش از پیگیری راه اندازی پارک علم و فناوری غیاث الدین جمشید کاشانی بیش از 25 شرکت و هسته دانش بنیان تنها در مرکز رشد دانشگاه کاشان مستقر بودند.

فرماندار کاشان بیان کرد: اجرای طرح نوروزگاه همزمان با سراسر کشور در خانه تاریخی باکوچی (شاعره سپیده کاشانی) نیز از دیگر برنامه های ستاد خدمات سفر این شهرستان می باشد و در مجموع برنامه های نوروزی نسبت به سال پیش متمایز شده است.وی همچنین با تاکید بر همکاری بیشتر مسئولان در توسعه سرمایه گذاری در شهرستان از مردم خواست زمینه فرهنگ سازی جذب سرمایه گذار را فراهم سازند.

وی اتحاد و همبستگی و همدلی مردم و مسئولان را برای توسعه همه جانبه شهرستان مورد تاکید قرار داد  وگفت: نزدیک به یک میلیون و 600 هزار نفر امسال از اثرهای تاریخی شهرستان کاشان دیدن کردند که 200 هزار نفر آنها گردشگران خارجی از کشورهای مختلف جهان بودند.

وی از آمادگی کامل کاشان برای پذیرایی از مسافران داخلی و گردشگران خارجی در نوروز 1397 خبر داد و افزود: 120 تخت به مجموعه تخت های اقامتی کاشان برای گردشگران افزوده شده و بنابر مصوبه ستاد خدمات سفر این شهرستان، استفاده از ظرفیت و مشارکت مردم در برنامه ریزی ها و افزایش رضایتمندی شهروندان در دستور کار است .

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار