شهردار جدید سمنان معارفه شد
کد خبر: 886136
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003iWW
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۳
آیین تودیع و معارفه شهرداران پیشین و جدید سمنان با حضور استاندار، امام جمعه موقت و نماینده مردم سمنان و مدیران استان برگزار شد.
در این آیین ضمن تجلیل از خدمات حسین موسوی شهردار سابق و حمید دهرویه سرپرست شهرداری سمنان، سید محمد ناظم رضوی به‌عنوان شهردار جدید سمنان معارفه شد.

سید مسعود سیادتی رئیس شورای شهر سمنان در این آیین با اشاره به ظرفیت‌های شهر سمنان، از آن به عنوان یک شهر تاریخی و مستعد گردشگری نام برد و افزود: تلاش در جهت استرسازی برای استفاده از ظرفیت‌های گردشگری سمنان یکی از برنامه‌های شورای شهر پنجم است.

وی با اشاره به غنای تاریخی و خصوصا بافت تاریخی این شهر، افزود: با حضور شهردار جدید برنامه چهار ساله ای برای احیا بافت تاریخی شهر سمنان در دست برنامه داریم. ضمن اینکه بافت فرسوده شهر نیز در برنامه‌های شورا و شهردار دیده شده است.

رئیس شورای شهر سمنان ضمن تجلیل از شهرداران پیشین شهر سمنان، به دلایل انتخاب شهردار جدید اشاره کرد و گفت: مدارک تحصیلی مرتبط ،سوابق درخشان و رشد یافتن در خانواده شورای شهر از جمله دلایلی بود که اعضای شورای شهر سمنان را بر آن داشت تا ایشان را به عنوان شهردار سمنان انتخاب کنند.

سیادتی به عملکرد شهردار جدید سمنان در شهرداری کاشان اشاره کرد و افزود: قرابت‌های فرهنگی و جغرافیایی دو شهر و موفقیت شهردار در برنامه‌های مرتبط با رونق گردشگری در کاشان از دیگر دلایل این انتخاب بوده است.

حسین موسوی شهردار پیشین سمنان نیز با تقدیر از همراهی‌های مسئولان استانی و اعضای شورای شهر چهارم به مشکلات شهرداری در زمان آغاز به کار خود اشاره کرد و افزود: با وجود مشکلات مالی توانستیم با مدیریت درآمدها، شهر را اداره و خدمات شایانی به شهروندان ارائه دهیم.

وی با بیان اینکه حتی یک نفر به نیروی انسانی شهرداری در این دوران اضافه نشده تصریح کرد: در دوران 18ماهه مسئولیت خود نه یک نیروی جدید اضافه و نه کسی از کارکنان شهرداری اخراج شد در واقع شهرداری با همان 393 نیرو که البته 49 نفر آنها نیز در این مدت بازنشسته یا از شهرداری جدا شدند اداره شد.

موسوی نظارت‌ها و همکاری‌های اعضای شورای چهارم را در موفقیت‌های شهرداری سمنان موثر دانست و افزود: در سفر رئیس‌جمهور دو میلیارد و 700میلیون تومان به شهرداری اختصاص یافت که پس از جذب اخیرا در پارک کوهستان سمنان هزینه شد.


نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی