مدال طلا و نقره جوجیتسوی ایران در داخل سالن آسیا
کد خبر: 872548
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003ezM
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۴

در جریان رقابت‌های جوجیتسوی بازی‌های داخل سالن آسیا در عشق‌آباد ترکمنستان، ۲ نماینده ایران فینال وزن ۹۴+ کیلوگرم را برگزار خواهند کرد.

به‌ گزارش ‌ایسنا، در ادامه‌ رقابت‌های داخل سالن قهرمانی آسیا که در عشق آباد ترکمنستان در جریان است، در رقابت‌های کشتی سنتی کلاسیک هفت نماینده ایران حذف شدند و تنها احمد میرزاپور در وزن ۹۰ کیلوگرم راهی دیدار نهایی شد.

در وزن ۹۰ – کیلوگرم احمد میرزاپور، ابتدا آکشای از هند را برد، سپس در یک چهارم نهایی مقابل کریم زودا از تاجیکستان به برتری رسید و به مرحله نیمه نهایی رسید. میرزاپور برای رسیدن به فینال مقابل حریفی از افغانستان پیروز شد و به فینال رسید.

در وزن ۵۷ – کیلوگرم قاسم نوروزی در مبارزه نخست مقابل آلانور کوکو از ترکمنستان شکست خورد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

در وزن ۶۲ – کیلوگرم ناصر قربانپور ابتدا حریفی از هند را برد، اما در مرحله یک چهارم نهایی مقابل حریفی از مغولستان شکست خورد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

در وزن ۶۸ – کیلوگرم اسماعیل امیری ابتدا شه‌زاد از پاکستان را شکست داد ، اما در مرحله یک چهارم نهایی مقابل حریفی از ازبکستان شکست خورد و او نیز از دور رقابت‌ها کنار رفت.

در وزن ۷۵ – کیلوگرم قاسم دزی، در نخستین مبارزه مقابل باسیل اورازوف از ترکمنستان شکست خورد و از دور این رقابت‌ها کنار رفت.

در وزن ۸۲ – کیلوگرم حبیب الله ترابی ابتدا حریفی از پاکستان را برد، اما در دومین مبارزه خود مقابل مهربان از افغانستان شکست خورد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

در وزن ۱۰۰ – کیلوگرم محمود پروانه در مبارزه نخست خود مقابل حریفی از ازبکستان شکست خورد و حذف شد.

در وزن ۱۰۰  + کیلوگرم حبیب غلامپور در نخستین مبارزه از اورازالیف از کشور میزبان شکست خورد و حذف شد.

* طلا و نقره ایران در رقابت‌های جوجیتسو/ مدال برنز در انتظار منصوری

اما در رقابت‌های  جوجیتسو نیز مسعود حسن زاده و مسعود جلیل وند، نمایندگان ایران  در وزن ۹۴ + کیلوگرم راهی فینال شدند و باید به مصاف یکدیگر بروند. به ‌این‌ ترتیب مدال طلا و نقره ایران در این وزن حتمی شد.

حسن زاده ابتدا ندیپ از تایلند را برد و سپس مقابل حریفانی از ترکمنستان و لبنان به برتری رسید و فینالیست شد.

مسعود جلیل وند نیز، به ترتیب حریفانی از اردن، پاکستان و ترکمنستان را برد و راهی فینال شد.

محمد منصوری در وزن ۷۷ – کیلوگرم نیز به دیدار رده بندی رفت و برای کسب مدال برنز باید به مصاف حریفی از امارات برود. منصوری ابتدا حریفی از ترکمنستان را برد و در یک چهارم نهایی مقابل حریفی از افغانستان پیروز شد، اما در نیمه نهایی به سینا ابراهیم از بحرین باخت و به رده بندی رفت.

همچنین محسن حمیدی در وزن ۹۴ – کیلوگرم و امیر حسین خادمیان در وزن ۶۹ – کیلوگرم با شکست مقابل حریفانی از ترکمنستان و قرقیزستان از دور رقابت‌ها کنار رفتند.

نسیم محمدی در وزن ۶۲- کیلوگرم با حسا الشمسی از امارات رقابت کرد و با پیروزی سه بر سفر به مرحله بعد رفت. او در دومین دیدار بازی های آسیایی داخل سالن برابر رقیب تایلندی خود علیرغم شایستگی و تلاش نتیجه را واگذار کرد.
محمدی در جدول بازنده ها نیز مقابل مارال اووزگلی ریوا از ترکمنستان ۳ بر صفر شکست خورد و از دور رقابت ها کنار رفت.

انتهای پیام

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار