آقایان مسئول خودتان برای معلولان اورمیه چه کرده اید؟
کد خبر: 827311
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003TDj
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۳
به بهانه بی احترامی به معولان
هادی ابراهیم زاده
به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از ارومیه  بعد از انتشار تصویری از برخورد نامناسب با معلولان در شبکه های اجتماعی؛ نویسنده این یادداشت را مجاب شد تا درمورد آن مطلبی نوشته ووضع نامناسب معلولان در شهر خود را به چالش بکشد!!
احترام وارزش گذاری به حقوق تمامی شهروندان از ابتدایی ترین ملزومات جهت رسیدن به جامعه ای مطلوب محسوب می شود ودراین بین معلولان نیز مانند تمامی آحاد جامعه از حق و حقوق یکسانی نسبت به سایر افراد جامعه دارند.
دراین بین برخی محدودیت های جسمانی افراد معلول باید با ارائه خدمات مناسب برای آنها برطرف شود ولی متاسفانه این موضوع نه تنهادرسطح کشور وبلکه درسطح استان نیزبه عینه دیده نمی شود.
وضع نامناسب و وجود پله های بسیار مطب های پزشکی واداره جات وسایر مراکز خدماتی و نبود مسیر مناسب برای رفت وآمد معلولان در خیابان همگی از مشکلات معلولان عزیز در ارومیه می باشند.
این مشکلات بی شک متوجه فرد یا شخص خاصی نیست واکثر مسئولین استانی در به وجود آمدن چنین شرایطی دخیل هستندولی با این همه عده ای معلوم الحال بازهم از آب گل آلود ماهی گرفته و سعی در بهره برداری سیاسی به نفع خود را دارند.
به هر حال امید است مسئولین شهری واستانی همت ویژه ای برای رفع مشکلات این قشر عزیز در جامعه را داشته باشند تا آحادجامعه احساس ارزش کرده و درقبال کشور وجامعه خویش احساس مسئولیت بیشتری از خود نشان دهد
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار