شهرداری ماهانه 500 میلیون ریال بابت اجاره بهای ساختمانهای اداری پرداخت می کند
کد خبر: 700534
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/002wEw
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۱:۱۷
شهرداری خرم آباد:
سرپرست شهرداری خرم آباد گفت: این نهاد ماهانه 400 تا 500 میلیون ریال بابت اجاره بهای ساختمانهای اداری خود پرداخت می کند.
یحیی عیدی بیرانوند در جمع خبرنگاران رسانه های گروهی استان افزود: این میزان اجاره بها، بابت شهرداری مناطق دو و سه و سازمانهای زیر نظر شهرداری پرداخت می شود.

وی اظهار داشت: در راستای همانگی های انجام شده با بانک شهر، مقرر شده در صورت تصویب شورای اسلامی شهر، تسهیلاتی به منظور تکمیل طرح ساختمان شهرداری اعطا شود و این طرح تا سال آینده به بهره برداری رسد.

وی با اشاره به تلاش شهرداری در راستای توسعه عمران شهری و نظارت بر ساخت و ساز مسکن اظهار داشت: مادامی که شهرداری خانه و مامن نیروهای خود را تامین نکند نمی توان انتظار داشت ساخت و ساز منازل مسکونی استان به طور کامل مهندسی و مطلوب باشد.

عیدی بیرانوند همچنین با اشاره به برنامه های خود در خصوص مدیریت شهری خرم آباد اظهار داشت: ساماندهی معابر و رفع سد معبرها ، جمع آوری نخاله و زباله های سطح شهر و ساماندهی ورودی ها، استفاده بهینه از نیروهای شهرداری، جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز و برخورد با متخلفان از برنامه های در دستور کار است.

وی تصریح کرد: قانون منع خدمات به کاربری های غیرمجاز از 13 سال گذشته تصویب شده که در این راستا شهرداری می تواند از شرکت های خدمات رسان به دلیل ایجاد انشعاب برای منازل مسکونی بدون مجوز شکایت کند که این قانون تاکنون در خرم آباد اجرایی نشده وموجب ایجاد حاشیه نشینی و ساخت و سازهای غیرمجاز شده است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار