مخاطب اکثر بندهای اقتصاد مقاومتی تامین اجتماعی است
کد خبر: 647923
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/002iYN
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۵:۴۶
دبیر همایش تکریم کارفرمایان کارآفرین تامین اجتماعی هرمزگان:
دبیر همایش تکریم کارفرمایان کارآفرین تامین اجتماعی هرمزگان گفت: اگر نگاهی به بندهای سیاست‌های مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی بیندازیم متوجه می‌شویم که مخاطب اکثر بندهای آن سازمان تامین اجتماعی است.

 

 

 

عباس اکبری در چهارمین همایش سراسری تکریم کارفرمایان کارآفرین تامین اجتماعی هرمزگان گفت: این سازمان به عنوان بزرگترین نهاد بیمه‌گر کشور سهم زیادی در تحقق عدالت اجتماعی خواهد داشت بنابراین تمرکز بر تقویت آن می‌تواند به فراگیری عدالت اجتماعی کمک شایانی کند.

 وی با تاکید بر اینکه توجه به فرهنگ کارآفرینی عامل اصلی رشد و توسعه کشور است، خاطرنشان کرد: کارفرمایان و کارگران از عناصر اصلی این سازمان هستند که نقش بی‌بدیلی در تحقق اهداف کلان اقتصادی کشور دارند.

 

دبیر همایش تکریم کارفرمایان کارآفرین تامین اجتماعی هرمزگان گفت: معتقدیم که توسعه تامین اجتماعی استراتژی مناسبی است برای حمایت از کارآفرینی و نیروی کار که به عنوان بخش مولد، موتور محرک توسعه در کشور است.

 اکبری همایش تکریم کارفرمایان کارآفرین تامین اجتماعی را فرصت مغتنمی عنوان کرد که ضمن تقدیر از نهادهای کارآفرین، بستر مناسبی را برای فرهنگ‌سازی مقوله اقتصاد مقاومتی فراهم می‌کند.

 وی با اشاره به شعار امسال همایش مبنی بر «کارفرمای کارآفرین، شبکه تاثیرگذار بر اقتصاد مقاومتی» خاطرنشان کرد: قطعاً تحقق راهبردهای اقتصاد مقاومتی در گرو پویایی کارفرمایان است که با کارآفرینی نقش اصلی را در دستیابی به اهداف بر عهده دارند.

 این مقام مسئول همچنین با اشاره به معیارهای شناسایی و انتخاب کارفرمایان کارآفرین اظهار کرد: نداشتن بدهی بیمه‌ای، آزمایش‌های قبل از استخدام، رعایت نکات ایمنی کار، پرداخت به موقع حق بیمه و حقوق کارکنان و همچنین روند توسعه و افزایش تعداد نیروی کار به عنوان ملاک‌های انتخاب کارفرمایان کارآفرین برتر است.

 اکبری در پایان با بیان اینکه بیش از 25 هزار کارگاه فعال در استان هرمزگان زیر چتر حمایتی سازمان تامین اجتماعی قرار دارد، گفت: با این همایش دبیرخانه دائمی شرکای تامین اجتماعی تشکیل می‌شود تا زمینه مساعدتری در ارتباط با همکاری متقابل این سازمان و شرکای تامین اجتماعی فراهم شود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی