اعتراض به احمدی نژاد درجلسه دولت و مجلس!
کد خبر: 479238
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0020fe
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۳۹۱ - ۱۴:۳۶
مهر: محمد اسماعیل نیا با اشاره به جلسه یکشنبه شب نمایندگان مجلس با رئیس جمهور و اعضای کابینه که به دعوت رئیس جمهور انجام شد، اظهار داشت: این جلسات می تواند موثر باشد زیرا در چنین جلساتی مشکلات و مسائل مردم و دردهای آنها به دولت و وزیران منتقل می شود و در حاشیه مراسم گفتگوهایی با مسئولان دولتی صورت می گیرد.

وی با بیان اینکه حدود 200 نماینده در جلسه افطاری رئیس جمهور شرکت کردند، گفت: انتظار این است که وقت بیشتری برای چنین جلساتی اختصاص داده شود تا نمایندگان هم فرصت اظهار نظر و بیان مسائل را داشته باشند.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس ادامه داد: در این جلسه سخنگوی دبیر ستاد هدفمندی یارانه از تصمیم دولت برای کاهش سهم یارانه اقشار پر درآمد و رسیدگی به مشکلات اقشار ضعیف خبر داد، وزیر راه و شهرسازی هم گزارشی از مسکن مهر ارائه کرد.

وی ادامه داد: رئیس جمهور هم تاکید کرد که دولت آمادگی دارد که از خود شروع کند و برای مثال قرار است ساختمان های اضافه بانک ها را بفروشند.

اسماعیل نیا با اشاره به در نظر نگرفتن فرصت برای سخن گفتن نمایندگان دراین جلسه خاطرنشان کرد: در این جلسه یکی از نمایندگان استان اصفهان هم با برخاستن از جای خود به رئیس جمهور گفت که مردم از برگزاری این جلسات توقع خروجی دارند، آنها انتظار دارند مشکلاتشان حل شود ما هم قول می دهیم در جلسات مشترک با دولت مسائل و مشکلاتشان را پیگیری کنیم.

به گفته وی رئیس جمهور هم در پاسخ به این اظهارات گفت: من نوکر مردم هستم ما به طور جدی مسائل را دنبال می کنیم تا مشکلات مردم حل شود، همه باید دست در دست هم دهیم، ما در  دولت جلسات طولانی و 4 ساعته برگزار می کنیم و همین مسائل را رسیدگی می کنیم.

نماینده کاشمر ادامه داد: رئیس جمهور همچنین درباره مسئله تحریم ها و وضعیت کنونی کشور هم گفت که مرتب با مسئولان جلسه داریم و بر اوضاع مسلط هستیم.

وی افزود: برگزاری این جلسات فی نفسه خوب است اما باید عمیق تر و کارشناسانه باشد، در مجموع آهنگ وحدت و انسجام برای کشور راهگشا خواهد بود.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار