کد خبر: 1238980
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۴۰۳ - ۱۰:۴۸
دولت غزه درباره توطئه شوم صهیونیست‌ها برای آوارگی مردم شهر غزه و کشاندن آنها به کمین‌های مرگ هشدار داد.

جوان آنلاین: در پی حمله وحشیانه صهیونیست‌ها به محله‌های مختلف شهر غزه، دفتر اطلاع رسانی دولتی در نوار غزه با صدور بیانیه‌ای درباره توطئه اشغالگران برای کشاندن آوارگان غزه به کمین‌های مرگ هشدار داد.

در این بیانیه آمده است: ما نسبت به دستورات صهیونیست‌ها برای انتقال آوارگان فلسطینی از شهر غزه به سمت مناطق جنوبی هشدار می‌دهیم.

این نهاد دولتی غزه تصریح کرد که این اقدامات اشغالگران با هدف کشاندن آوارگان فلسطینی به سمت کمین‌های مرگ و کشتار و اعدام میدانی آنهاست.

در همین زمینه جنبش حماس فلسطین با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که تشدید تجاوزات صهیونیست‌ها به محله‌های شهر غزه و هدف قرار دادن ده‌ها هزار نفر از ساکنان غیرنظامی و وادار کردن آنها به ترک خانه‌های خود تحت بمباران وحشیانه، در چهارچوب تداوم جنگ نسل‌کشی ضد ملت فلسطین در نوار غزه از بیش از ۹ ماه گذشته تاکنون است که رژیم اشغالگر در آن همه قوانین و معاهده‌های بین‌المللی را زیر پا گذاشته است.

همچنین در سایه تداوم تجاوزات ارتش اشغالگر به مناطق مختلف نوار غزه و دستور تخلیه شمار زیادی از محله‌ها در شهر غزه، «اسماعیل هنیه» رئیس دفتر سیاسی حماس شب گذشته با میانجی‌ها تماس گرفت.

هنیه در تماس با میانجی‌ها نسبت به پیامدهای فاجعه‌بار آنچه در غزه به‌ویژه رفح و مناطق دیگر رخ می‌دهد، هشدار داده تأکید کرد که این روند مذاکرات را به نقطه صفر برمی‌گرداند.

رئیس دفتر سیاسی حماس گفت که بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم اشغالگر و ارتش او مسئولیت کامل فروپاشی روند مذاکرات را به‌عهده دارند.

جنبش مجاهدین فلسطین هم به نوبه خود با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که تشدید تجاوزات اشغالگران علیه محله‌های شهر غزه، ادامه بمباران جنون آمیز غیرنظامیان، تخریب ساختمان‌های مسکونی و مجبور کردن مردم به آوارگی دوبارهف جنایت‌هایی هستند که همچنان به عنوان لکه ننگی بر پیشانی بشریت و نظام بین‌المللی خواهند ماند.

این جنبش فلسطینی در بیانیه خود تاکید کرد: مردم فلسطین بار دیگر همه توطئه‌های دشمن برای آوارگی آنها را شکست خواهند داد و رژیم اشغالگر با این جنایات مستمر خود هرگز نمی‌تواند عزم و مقاومت مردم ما را تحت تاثیر قرار دهد.

جنبش مجاهدین فلسطین در ادامه خواستار تشدید عملیات‌های مقاومتی در همه جبهه‌ها علیه دشمن اشغالگر شد و از همه آزادگان جهان خواست تا فعالیت‌های خود را در حمایت از فلسطین تشدید کرده و رژیم جنایتکار صهیونیستی و حامیان آن را برای توقف جنگ نسل کشی علیه غزه، تحت فشار قرار دهند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار