کد خبر: 1222463
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردين ۱۴۰۳ - ۲۲:۳۴
دبیرکل فدراسیون تکواندو گفت: دوران قهرمانی فرزان عاشورزاده تمام شده و حالا به آمریکا سفر کرده و می‌خواهد تجربیاتش را به دیگران انتقال دهد.

جوان آنلاین: اصغر رحیمی در پاسخ به این سوال که اخباری منتشر شده در مورد فرزان عاشورزاده قهرمان سابق تیم ملی تکواندو که ظاهرا به امریکا مهاجرت کرده است، گفت: واقعیت این است که سال گذشته در آخرین سفری که فرزان به مسابقات اعزام شد، کادرفنی در اعزام وی تردید داشت، او تکواندو با شخصیت و خوبی است و در گذشته مدال‌های خوبی هم برای کشورمان کسب کرده است، اما به هرحال دوران قهرمانی او زود تمام شد و از تیم ملی خداحافظی کرد.

به گزارش فارس، در حال حاضر نیز به آمریکا سفر کرده است و میخواهد آنجا زندگی و فعالیت کند. درواقع هرکسی میتواند محل زندگی خود را انتخاب کند، فرزان نیز فعلا برای زندگی به آمریکا رفته است.

وی در ادامه افزود: واقعا ما نمیتوانیم در پایان قهرمانی هرتکواندوکاری جشن قهرمانی برای او بگیریم، او‌هم از تیم ملی تکواندو خداحافظی کرد و فرزان دیگر عضو تیم ملی نیست و از تیم ملی خداحافظی کرده است. اگر قرار باشد جشن خداحافظی از تیم ملی را برای تکواندوکاران بگیریم ما به خاطر قهرمانان زیادی که داریم هر سال باید پس از پایان دوران قهرمانی آن‌ها برای خیلی‌ها جشن بگیریم.

دییرکل فدراسیون تکواندو در ادامه صحبت‌های خود اظهار داشت: ما باید یک واقعیت را قبول کنیم، ممکن است وقتی هواپیمایی از روی زمین بلند میشود، در آن پرواز مهندس، پزشک و نخبه‌های دیگری حضور داشته باشند که برای زندگی به کشور دیگری میروند، اما وقتی یک ورزشکار در بین این نفرات باشد، این موضوع بازتاب زیادی خواهد داشت.

در حال حاضر هم فرزان برای زندگی به آمریکا رفته و احتمال دارد حتی دوباره به ایران بازگردد و ما از این موضوع بی خبریم، مثل باقری معتمد که مدتی را به آمریکا رفت، سمینار و کلاس‌های آموزشی برگزار کرد و پس از مدت‌ها به ایران آمد و در حال حاضر نیز در ایران فعالیت میکند.

وی در پاسخ به این سوال که شما از سفر او اطلاع داشتید؟، گفت: نه من مطلع نبودم فقط میدانم، چون مهدی بی باک از قهرمانان خوب و بزرگ کشورمان در آمریکا زندگی میکند و آنجا باشگاه داری میکند، فرزان نیز در حال حاضر کنار او است و در باشگاه او فعالیت میکند. مهدی در آنجا باشگاه داری میکند و زندگی میکند، حتی ما پیمان فخری در رشته شمشیر بازی را داریم که هم زندگی میکند و هم فعالیت ورزشی انجام میدهد و در حال رفت و آمد به ایران است. فرزان تکواندوکار خوبی است و با کوله باری از تجربه قطعا دوست دارد تجربیات خود را به دیگران انتقال دهد و ما هم برای او آرزوی موفقیت داریم.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار